Blog

Szanowni Państwo, w ostatnich dniach pojawiło się wiele pytań, czy w Polsce należy przyjmować preparaty jodu w dawkach blokujących jodochwytność tarczycy w związku z wydarzeniami w Ukrainie.

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. mezoterapii mikroigłowej. Odpowiedzi udziela Mgr Karolina Kita - kosmetolog, chemik, biotechnolog kosmetologiczny.

Na czym polega zabieg epilacji laserowej i jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu? Przeczytaj wywiad z naszym ekspertem Zuzanną Orwat i rozwiej wszelkie wątpliwości dot. epilacji laserowej.

Czym są zabiegi z osocza bogatopłytkowego i kiedy warto z nich skorzystać? Na najważniejsze pytania dot. osocza bogatopłytkowego odpowiada Lek. Rafał Reguła. 

Polecamy wywiad przeprowadzony z Profesor Beatą Kos-Kudłą dot. nowoczesnych metod diagnozowania nowotworów neuroendokrynnych.

Prezentacja laseru XLASE

21.11.2018Blog

Zapraszamy do udziału w prezentacji najnowocześniejszej aparatury laserowej - XLASE marki Biotec. Podczas prezentacji odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród oraz niespodzianek.

W ostatnich 30 latach liczba wykrywanych nowotworów neuroendokrynnych wzrosła nawet pięciokrotnie. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Profesor Beatą Kos-Kudłą, która odpowiada na pytania dotyczące diagnostyki, objawów oraz leczenia nowotworów neuroendokrynnych.

Chociaż znamiona barwnikowe nie są stanem przednowotworowym, to jednak w rzadkich przypadkach mogą ulegać transformacji złośliwej. Przeczytaj więcej o rodzajach znamion, a także dowiedz się w jakich sytuacjach rekomendowane jest chirurgiczne usunięcie znamion.

Sprawdź, jak skutecznie pozbyć się problemu popękanych naczynek występujących na twarzy i ciele. Zobacz, na czym polega i jak przebiega terapia laserowa.

BM Quality Med to nowoczesna gliwicka klinika dentystyczna, która gwarantuje najwyższą jakość opieki dentystycznej. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wiedzę dentystyczną, aby zapewnić doskonałą opiekę medyczną.  Sprawdź 7 powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług dentystycznych.

Zabiegi FusioMED

15.09.2017Blog

FusioMed jest spektakularnym  zabiegiem odmładzającym, o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione. Nie bez powodów  aparat FusioMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

Znamiona barwnikowe

06.09.2017Zdrowie

Dowiedz się czym są znamiona barwnikowe i jakie są ich rodzaje. Znamiona barwnikowe nie sprawiają żadnych dolegliwości. Wystąpienie świądu lub bolesności może być objawem złośliwienia. Sprawdź w jakich okolicznościach należy poddać się zabiegowi chirurgicznego usunięcia znamion barwnikowych.

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności