Blog

Polecamy wywiad przeprowadzony z Profesor Beatą Kos-Kudłą dot. nowoczesnych metod diagnozowania nowotworów neuroendokrynnych.

Prezentacja laseru XLASE

21.11.2018Blog

Zapraszamy do udziału w prezentacji najnowocześniejszej aparatury laserowej - XLASE marki Biotec. Podczas prezentacji odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród oraz niespodzianek.

W ostatnich 30 latach liczba wykrywanych nowotworów neuroendokrynnych wzrosła nawet pięciokrotnie. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Profesor Beatą Kos-Kudłą, która odpowiada na pytania dotyczące diagnostyki, objawów oraz leczenia nowotworów neuroendokrynnych.

Chociaż znamiona barwnikowe nie są stanem przednowotworowym, to jednak w rzadkich przypadkach mogą ulegać transformacji złośliwej. Przeczytaj więcej o rodzajach znamion, a także dowiedz się w jakich sytuacjach rekomendowane jest chirurgiczne usunięcie znamion.

Sprawdź, jak skutecznie pozbyć się problemu popękanych naczynek występujących na twarzy i ciele. Zobacz, na czym polega i jak przebiega terapia laserowa.

Ultradźwięki to niezwykle skuteczna metoda, wykorzystywana od dziesięcioleci w medycynie.  Są bardzo przydatne zarówno w procesie diagnostycznym, jak i w czasie samego leczenia.  Dlatego właśnie z dużym powodzeniem może być także stosowana w zabiegach medycyny estetycznej, zwłaszcza w zabiegach anty-agening. Sprawdź w jaki sposób wykorzystuje się ultradźwięki w medycynie estetycznej, a także jakiego efektu możesz oczekiwać.  

BM Quality Med to nowoczesna gliwicka klinika dentystyczna, która gwarantuje najwyższą jakość opieki dentystycznej. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wiedzę dentystyczną, aby zapewnić doskonałą opiekę medyczną.  Sprawdź 7 powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług dentystycznych.

Zabiegi FusioMED

15.09.2017Blog

FusioMed jest spektakularnym  zabiegiem odmładzającym, o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione. Nie bez powodów  aparat FusioMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

Znamiona barwnikowe

06.09.2017Zdrowie

Dowiedz się czym są znamiona barwnikowe i jakie są ich rodzaje. Znamiona barwnikowe nie sprawiają żadnych dolegliwości. Wystąpienie świądu lub bolesności może być objawem złośliwienia. Sprawdź w jakich okolicznościach należy poddać się zabiegowi chirurgicznego usunięcia znamion barwnikowych.

Kinesiology Taping

01.09.2017Zdrowie

Plastrowanie dynamiczne zwane kinesiology taping jest dodatkową formą terapii wspomagającą właściwe leczenie, a tym samym wspomaga uśmierzanie bólu. Jest to jedyna metoda rehabilitacji, która działa cały czas - 24 h na dobę. Sprawdź na czym polega i kiedy warto skorzystać z tej formy terapii.

Sezon letni w pełni. Każdy z nas zwłaszcza teraz chce nienagannie prezentować się w strojach, które ze względu na sprzyjającą aurę coraz mniej zakrywają. Zaczyna się zdrowe jedzenie, regularne ćwiczenia i wizyty w gabinetach kosmetycznych. Na co należy zwrócić szczególną uwagę? Na to, by dążenie do celu nie skończyło się rozczarowaniem.

Jeszcze niedawno, kiedy dochodziło do nieodwracalnego zapalenia miazgi spowodowanego najczęściej dużym ubytkiem próchnicowym czy urazem, ząb skazany był na usunięcie. Dzięki intensywnemu rozwojowi stomatologii na świecie zaczęto leczyć zęby kanałowo.

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności