Choroby wewnętrzne

Choroby wewnętrzne czyli wszelkiego rodzaju schorzenia narządów wewnętrznych. Nasi specjaliści do dyspozycji mają najnowocześniejszy aparat ultrasonograficzny, za pomocą którego wykonać można między innymi badania 3D i 4D.

Stetoskop lekarski
Stetoskop wykorzystywany podczas badań

Specjaliści dysponują również opcją obliczania objętości, obrazowania wirtualnych płaszczyzn i struktury wewnętrznej narządów, w tym w trybie inwersji. Przetwornik liniowy o podwyższonej częstotliwości pracy specjaliści wykorzystują jak elektroniczną lupę pozwalającą na szczegółową ocenę narządów powierzchownych, w tym bardzo dokładne obrazowanie narządów pod kątem patologii.

 

W naszej ofercie min.:

  • usg jamy brzusznej
  • usg tarczycy
  • usg piersi

Badania USG

W BM Quality Med oferujemy profesjonalne i kompleksowe badania USG. Dysponujemy nowoczesnym aparatem diagnostycznym. WS80 zaprojektowano, aby stworzyć nowe możliwości w diagnostyce ultrasonograficznej. Najwyższa jakość obrazowania, zaawansowane rozwiązania diagnostyki  oraz innowacyjne technologie przetwarzania i rekonstrukcji obrazu wyznaczają nową jakość w diagnostyce ultrasonografii.

 

 

 

Pełna diagnostyka USG

Aparat wyposażony w zaawansowane głowice obrazowe daje możliwość wykonywania praktycznie pełnego spektrum badań ultrasonograficznych z diagnostyką ginekologiczno-położniczą, badaniami piersi, tarczycy oraz brzucha na czele!

Przykładowe zastosowanie nowoczesnego aparatu USG WS80:

  • diagnostyka endokrynologiczna
  • diagnostyka ginekologiczna
  • diagnostyka jamy brzusznej

Urządzenie wyposażone jest w wiele nowatorskich i innowacyjnych funkcji  obrazowych gwarantujących wysoką rozdzielczość obrazu która pozwala lekarzom zwiększyć ich pewność diagnostyczną, a pacjentom lepiej stawiać diagnozy.

Do ciekawych funkcji aparatu zaliczamy m.in.: 

  • Funkcja elastografii typu strain
  • Możliwość wysyłania bezprzewodowego obrazów i filmów na aplikację w smartfonie HelloMom
  • Zaawansowane techniki obrazowania 3D 4D oraz 5D

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności