Onkologia

 

Specjalizujemy się w rozpoznawaniu oraz leczeniu schorzeń nowotworowych. Nasz zespół tworzą renomowani specjaliści, którzy posiadają dużą wiedzę i praktykę w leczeniu chorób nowotworowych.

 

Centrum medyczne BM Quality Med koncentruje się na kompleksowym wsparciu pacjentów. Przykładamy ogromną wagę do dokładnej diagnostyki, jak również otaczamy opieką pacjentów po zabiegach i będących w trakcie rehabilitacji.

 

 

Onkologia w Gliwicach

 

Prywatne leczenie onkologiczne w Gliwicach

Skrupulatnie prowadzimy proces leczenia każdego pacjenta. Przekazywanie rzetelnych i szczegółowych informacji na każdym etapie leczenia to praktyki starannie przestrzegane w naszych gabinetach medycznych. Lekarz prowadzący proponuje indywidualny plan leczenia, który dostosowany jest do potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Dbamy, aby cały proces leczenia oraz konsultacji lekarskich odbywał się w atmosferze wzajemnego szacunku oraz serdeczności.

 

W ramach leczenia onkologicznego oferujemy w szczególności następujący zakres usług:

  • diagnostyka nowotworowa
  • kwalifikacje do zabiegów operacyjnych
  • diagnostyka powiększonych węzłów chłonnych
  • opieka po zabiegach operacyjnych

 

W naszym Gliwickim Centrum mogą Państwo skorzystać także z zabiegów chirurgii onkologicznej.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności