Chirurgia stomatologiczna w Gliwicach

 

Chirurgia to bardzo szeroka dziedzina stomatologii, która nie ogranicza się tylko do usuwania zębów. To szereg zabiegów, które mają za zadanie przywracać prawidłowe funkcjonowanie narządu żucia. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie chirurgii daje nam szerokie możliwości, a nowoczesny sprzęt radiowizjograficzny i tomografia komputerowa CBCT pozwala postawić dokładną diagnozę.

 

Chirurgia stomatologiczna w Gliwicach
Zabieg chirurgii stomatologicznej w Gliwicach

 

Zabiegi, takie jak: regeneracja kostna, podnoszenie dna zatoki szczękowej, resekcja wierzchołków korzeniowych, chirurgiczne leczenie paradontozy, usuwanie torbieli, a także skomplikowane usuwanie zatrzymanych ósemek daje możliwość udowodnienia, że chirurgia stomatologiczna w naszym Centrum Medycznym jest na wysokim poziomie.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności