Implantologia

Implanty zębowe stanowią rodzaj odbudowy utraconego zęba wraz z jego 'korzeniem'. Wykonywane przeważnie z tytanu czyli biokompatybilnego materiału, który doskonale integruje się z naszym organizmem, nie uczula i wyróżnia się dużą wytrzymałością mechaniczną.

 

Implanty są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie estetykę, wygodę i trwałość konstrukcji. Wszczepianie implantów poprzedzone jest starannym zaplanowaniem pracy, które ułatwia nam wykonywana na miejscu trójwymiarowa tomografia komputerowa, która umożliwia nam ocenę stanu wyrostków zębodołowych.

 

Implantolog Gliwice
Dentysta podczas zabiegu implantologii

 

Zaplanowany zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym przez zespół stomatologiczny złożony z dwóch chirurgów stomatologicznych i asystentek, tak by zabieg przebiegał szybko i sprawnie, a pacjent mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo. Leczenie jest kilkuetapowe, które finalnie kończy się estetyczną koroną protetyczną.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności