Sprawdź

Aktualne promocje
Sprawdź

Opinie

Jesteś naszym klientem? dodaj swoją opinię

Radosław , 19.04.2024
"Pani Dr Wojtanowska- Dilling to najlepszy stomatolog na rynku. Profesjonalistka najwyższych lotów. Potrafi zdziałać cuda. Jak najbardziej polecam. Z całego serca polecam też Panią doktor Aleksandrę Damasiewicz-Bodzek. Jest to świetny specjalista z zakresu dermatologii."
Anna, 06.12.2023
"Dr n. Med. Wojciech Zajęcki lekarz anioł, przemiły. Posiada wysokiej klasy umiejętności. Biopsję pobiera bezboleśnie czym mnie mile zaskoczył, z pewnością daje właściwe porady. Personel kliniki służy fachową poradą pacjentom. Polecam "
Natalia, 17.11.2023
"Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Trybalskiego, to bardzo miły i profesjonalny lekarz. "
Katarzyna , 01.11.2023
"Serdecznie polecam dr n.Med. Rafała Ulczok - lekarz, który interesuje się pacjentem i jego problemami. Jego fachowe podejście do problemu i pełne zaangażowanie sprawiają, ze pacjent czuje się prawidłowo zaopiekowany. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi i fachowo potrafi wytłumaczyć proces leczenia. Lekarz godny zaufania. Polecam!!!"
Daria , 27.09.2023
"Jestem bardzo zadowolona z wizyt i przebiegu leczenia u dr Maria Leksowska-Pawliczek. "
ANNA, 11.09.2023
"Doktor RAFAŁ ULCZOK jest doskonałym chirurgiem i co niezwykle ważne, jest bardzo miłym, ciepłym człowiekiem, pełnym empatii w stosunku do pacjenta onkologicznego. Czas wizyty dostosowany jest do potrzeby pacjenta - niezwykłe zaangażowanie, jasny i rzeczowy przekaz informacji, bezpośredni kontakt w razie dodatkowych pytań, w sposób szczegółowy omówiony każdy możliwy rodzaj leczenia, Doktor ze spokojem uważnie słucha, z cierpliwością i wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Byłam na dwóch innych konsultacjach- gdzie mi odmówiono operacji i dopiero Doktor dał mi nadzieję, wziął sprawy w swoje ręce. Mam już wyznaczony termin operacji i okazało się że 'niemożliwe' jest 'możliwe'!!!. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam w ręce P. Doktora, dał mi nadzieję, że są jeszcze lekarze którym pacjent nie jest obojętny lub zbyt trudny przypadek. Doktor z pasją i powołaniem! Życzę Doktorowi wielu sukcesów zawodowych, jak również satysfakcji w życiu osobistym i rodzinnym. "
Anna, 05.09.2023
"POLECAM Pana Doktora RAFAŁA ULCZOK. W Instytucie Onkologii w Gliwicach odmówiono mi operacji twierdząc (dosłownie- 'nie opłaca się'). To była moja trzecia konsultacja i naprawdę jedyna która dała mi nadzieje że będzie Ok. Wszystko Doktor mi wytłumaczył poświecił mi dużo czasu w gabinecie nie pospieszając że czeka następny pacjent Po konsultacji powiedział , że nie zostawi mnie samą i postara się coś z tym zrobić. Jestem bezgranicznie wdzięczna Doktorowi Rafałowi Ulczok, który jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Bardzo mi pomógł, w załatwieniu operacji w innej placówce medycznej, mam już ustalony termin, dzięki niemu wróciła mi wiara w lekarzy. Mam nadzieję, że coś w końcu się zmieni w naszym kraju , dzięki takim lekarzom jak Doktor Rafał Ulczok. DZIĘKUJĘ....."
Renata, 02.09.2023
"Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Zajęckiego, jak również z miłej i troskliwej pomocy pań w rejestracji."
Gerda , 29.08.2023
"Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p.Dr n. med. Grażyny Sznicer-Trybalskiej.Wizyta była profesjonalna, rzeczowa, wiedza medyczna Pani Doktor ogromna.Badanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze a informacje przekazane w sposób bardzo dla mnie zrozumiały .Wizyta pomogła mi podjąć ważną dla mnie decyzję a co dla mnie ważne Pani Doktor zaoferowała dalszą pomoc .Dziękuję Pani Doktor. "
Renata, 24.05.2023
"Wizyta u dr Wojciecha Zajęckiego odbyła się bardzo w dobrej atmosferze.. Zabieg biopsji całkowicie bezbolesny Jest to b dobry specjalista. Dziekuje"
Kasia M., 07.03.2023
"Pod opiekę medyczną Dr Małgorzaty Wojtanowskiej-Dilling trafiłam trochę przez przypadek, a też z polecenia i bardzo się cieszę, że tak się stało, bo leczenie i wizyty u pani doktor są w pełni profesjonalne i bezstresowe, z przesympatyczną obsługą i warte pięknego uśmiechu! Od dłuższego już czasu szukałam stomatologa, który dba o dobro pacjenta, ma szeroki wachlarz doświadczenia i ugruntowaną wiedzę w leczeniu zębów, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej. Wszystkie te zalety posiada Dr Małgorzata Wojtanowska-Dilling, a jej podejście do stomatologii w połączeniu z medycyną estetyczną jest dodatkowym plusem, bo jej konsultacje i prowadzone leczenie także biorą pod uwagę sferę samopoczucia i komfortu pacjenta. Wizyty w gabinecie u pani doktor przerosły wszystkie moje oczekiwania - cechuje je nie tylko bardzo dobry kontakt z pacjentem, serdeczność i perfekcyjne, rzeczowe i profesjonalne leczenie, ale też przyjemne i bezbolesne zabiegi w czystym otoczeniu, poparte przez wszystkie higieniczne standardy pracy. Jestem w pełni zadowolona z gwarantowanych wyników i polecam nie tylko usługi, profesjonalizm i specjalistyczną wiedzę Dr Małgorzaty Wojtanowskiej-Dilling, ale także zabiegi higienizacji przeprowadzane przez profesjonalne i przesympatyczne higienistki, a w szczególności pani Kasię!"
Ewa Wittchen, 09.02.2023
"100% zaufania do Pani doktor Małgorzaty Wojtanowskiej Dilling ,100% profesjonalizmu.Moje ząbki od dłuższego czasu domagały się wizyty u dentysty.Pani doktor dokonuje cudów,żeby je uratować.Myślę ,że udało się na razie.Największym wyzwaniem było wyrwanie zęba.Nie mam pojęcia kiedy Pani doktor tego dokonała.Trwało sekundę albo dwie, nic nie bolało, zagoiło się bardzo prędko.Jak rwać to tylko do Pani doktor.Nie przesadzam.To było już drugie rwanie w ciągu dwóch lat.Obydwa bez stresowe."

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
Spróbuj ponownie
X
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności