O nas

Centrum Medyczne 'BM Quality Med' powstało z myślą o tych, dla których jakość życia jest priorytetem.

 

Żyjemy coraz dłużej, dlatego warto zadbać o to, aby wydłużenie życia postępowało razem z jak najlepszym samopoczuciem i utrzymaniem sprawności psychofizycznej przez wiele lat. Dla tych, którzy pragną cieszyć się jak najdłużej dobrym zdrowiem przygotowaliśmy zaawansowane programy profilaktyczne obejmujące specjalistyczną opiekę lekarską, stomatologiczną, dermatologiczną, endokrynologiczną, ginekologiczną wraz z zaangażowaniem dietetyka.

 

Swoją misję spełniamy dzięki zaangażowaniu wysokiej klasy specjalistów ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz renomowanych szpitali naszego regionu. Idei BM Quality Med patronują Prof. dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła- specjalista chorób wewnętrznych i endokrynologii, kierownik Kliniki Endokrynologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz dr n. med. Małgorzata Wojtanowska-Dilling- stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji, ekspert w zakresie medycyny estetycznej.

 

Nasze Centrum Medyczne wyposażone jest w aparaturę najnowszej generacji, (zarówno diagnostyczną, jak i zabiegową) pozwalającą na wybór najnowszych metod leczenia. Doświadczenie naszych specjalistów pozwoli jak najlepiej dbać o ogólny stan zdrowia w połączeniu z dbałością o wygląd zewnętrzny realizowany poprzez zabiegi medycyny estetycznej, kosmetotologii i stomatologii estetycznej.

 

Loga partnerów Centrum BM Quality Med w Gliwicach

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności