Popękane naczynia, pajączki? Mamy na nie rozwiązanie!

Popękane naczynia, pajączki? Mamy na nie rozwiązanie!

01.03.2018 Blog

Laserowe usuwanie popękanych naczynek

Dzięki dynamicznemu rozwojowi współczesnej medycyny estetycznej i kosmetologii możemy pozbyć się problemu popękanych naczyń krwionośnych już po pierwszej wizycie w specjalistycznym gabinecie.

W centrum medycznym BM Quality MED, dysponujemy specjalistycznym laserem FOTONA, który dzięki odpowiednio dostosowanej wiązce świetlnej 1064nm, radzi sobie z różnymi rodzajami rozszerzonych naczyń krwionośnych występujących na twarzy i ciele.

 

Laseroterapia

Laseroterapia opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy, czyli oddziaływaniu na konkretny chromofor, którym w przypadku zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych jest hemoglobina. Wiązka świetlna skierowana w naczynie, zamienia energię świetlną w cieplną, koncentrując się na naczyniu. Dzięki temu zjawisku możemy zamknąć naczynia do głębokości nawet 5mm i szerokości 3mm, bez uszkodzenia okolicznych tkanek. Sinoniebieskie naczynia również nie stanowią problemu.

 

Na konsultacji po oględzinach obszaru zabiegowego i przeprowadzeniu starannego wywiadu, specjalista dobierze indywidualną serię zabiegową oraz poinformuje o postępowaniu po terapii laserowej. Seria zabiegowa kończy się maksymalnie po kilku zabiegach, w odstępach około 4-6 tygodniowych.

                                                                                                                                                         

Najlepszy okres dla terapii laserowych będzie trwał jeszcze kilka miesięcy, dlatego zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne.

 

mgr Zuzanna Orwat

kosmetolog

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności