Popękane naczynia, pajączki? Mamy na nie rozwiązanie!

Popękane naczynia, pajączki? Mamy na nie rozwiązanie!

01.03.2018 Blog

Laserowe usuwanie popękanych naczynek

Dzięki dynamicznemu rozwojowi współczesnej medycyny estetycznej i kosmetologii możemy pozbyć się problemu popękanych naczyń krwionośnych już po pierwszej wizycie w specjalistycznym gabinecie.

W centrum medycznym BM Quality MED, dysponujemy specjalistycznym laserem FOTONA, który dzięki odpowiednio dostosowanej wiązce świetlnej 1064nm, radzi sobie z różnymi rodzajami rozszerzonych naczyń krwionośnych występujących na twarzy i ciele.

 

Laseroterapia

Laseroterapia opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy, czyli oddziaływaniu na konkretny chromofor, którym w przypadku zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych jest hemoglobina. Wiązka świetlna skierowana w naczynie, zamienia energię świetlną w cieplną, koncentrując się na naczyniu. Dzięki temu zjawisku możemy zamknąć naczynia do głębokości nawet 5mm i szerokości 3mm, bez uszkodzenia okolicznych tkanek. Sinoniebieskie naczynia również nie stanowią problemu.

 

Na konsultacji po oględzinach obszaru zabiegowego i przeprowadzeniu starannego wywiadu, specjalista dobierze indywidualną serię zabiegową oraz poinformuje o postępowaniu po terapii laserowej. Seria zabiegowa kończy się maksymalnie po kilku zabiegach, w odstępach około 4-6 tygodniowych.

                                                                                                                                                         

Najlepszy okres dla terapii laserowych będzie trwał jeszcze kilka miesięcy, dlatego zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne.

 

mgr Zuzanna Orwat

kosmetolog

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego