Promocje

Otwórz menu cennnikaBON PODARUNKOWY

Bon podarunkowy na usługi z zakresu szeroko pojętej kosmetologii, relaksacyjnych zabiegów SPA, medycyny estetycznej, a nawet stomatologii, to świetny pomysł
na prezent zarówno dla Pań jak i dla Panów. Warto o nim pomyśleć, gdy nie mamy pomysłu na prezent, a ten z pewnością okaże się być trafionym! Nasze ekspertki zaopiekują się obdarowaną osobą z najwyższym profesjonalizmem.

Otwórz menu cennnikaPtomocja Grudniowa - WYBIELANIE ZĘBÓW *** MIKOŁAJKI TRWAJĄ PRZEZ CAŁY GRUDZIEŃ ***

Uśmiech to recepta na wszystko !!! Chcesz olśniewać uśmiechem w ten magiczny czas. Zrób sobie świąteczny prezent. Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni w zaskakującej niskiej cenie 500 zł. Do zabiegu wybielania profesjonalny zabieg Higienizacji w kwocie 150 zł. Zabieg pojedynczej profesjonalnej Higienizacji w kwocie 250 zł

Mikołajki trwają cały grudzień.

Otwórz menu cennnikaPromocje Grudniowe - LASEROTERAPIA - TERAPIA BEZ SKALPELA *** MIKOŁAJKI TRWAJĄ PRZEZ CAŁY GRUDZIEŃ ***

Jesień i zima to idealny czas na zabiegi naszym nowym Laserem   Xlase Marki Biotec. Przy zakupie pakietu zabiegów laserowych seans w kapsule SPA bezpłatnie. NAJLEPSZY SPRZĘT !!! REWELACYJNY EFEKTY !!!

Otwórz menu cennnikaPromocja listopadowa - TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA urządzeniem XLase Plus marki BioTec Italia

Epilacja wykorzystuje zasadę selektywnej fototermolizy: wiązka świetlna emitowana przez urządzenie jest absorbowana przez melaninę zawartą w łodydze włosa, następnie jest ona przekształcana w energię cieplną, która dociera do korzenia włosa, uszkadzając brodawkę, bez której włos nie może rosnąć. Urządzenie medyczne XLASE posiada technologię MOTION SPEED, która znacznie skraca czas trwania zabiegu epilacji laserowej oraz zmniejsza uczucie dyskomfortu. Dla osiągnięcia pożądanego efektu należy wykonać serię zabiegową. W listopadzie promocja przy zakupie serii laserowej 30 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocja Listopadowa - HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA czyli skaling, fluoryzacja i piaskowanie

Jeden piękny uśmiech wydziela więcej endorfin niż dwie kostki czekolady, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych promocji stomatologicznych :)
HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA czyli skaling, fluoryzacja i piaskowanie w super cenie 250 zł zamiast 400 zł!
RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW 60 zł zamiast 70 z

Otwórz menu cennnikaPromocja Listopadowa - KWASY NA TWARZ

Kiedy nadchodzi jesień, na twarzy często widać plamki czy przebarwienia po słońcu, nowe zmarszczki albo wysuszoną skórę. Na szczęście jest na to skuteczna rada - złuszczanie. Oczyszczanie kwasami to nic innego jak profesjonalny peeling z użyciem różnego rodzaju kwasów. Osłabiają one wiązania między komórkami martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczenie. Dzięki temu skóra pozbawiona jest martwych komórek, a także zanieczyszczeń. Odtykają się pory, a skóra jest głęboko oczyszczona. Dzięki temu skóra lepiej wchłania dostarczane jej substancje odżywcze. W miesiącu listopadzie pakiet 3 zabiegów 10% taniej, 6 zabiegów 20 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA, RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW

HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA, RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW
Jeden piękny uśmiech wydziela więcej endorfin niż dwie kostki czekolady, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych promocji stomatologicznych. W miesiącu październiku w promocyjnych cenach : HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA czyli skaling, fluoryzacja i piaskowanie w super cenie 250 zł zamiast 400 zł!
RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW 60 zł zamiast 70 zł !

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa Popękane naczynia, pajączki ? Mamy na nie rozwiązanie. Laser Fotona 20% taniej

Popękane naczynia, pajączki ? Mamy na nie rozwiązanie. 
W Centrum medycznym BM Quality MED, dysponujemy specjalistycznym laserem FOTONA, który dzięki odpowiednio dostosowanej wiązce świetlnej 1064nm, radzi sobie z różnymi rodzajami rozszerzonych naczyń krwionośnych występujących na twarzy i ciele. W miesiącu październiku 20 % taniej. To najlepszy okres dla terapii laserowych dlatego zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne w celu diagnostyki.

 

 

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześnowa - FOOD DETECTIVE

Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową.
Szybki i wiarygodny test na nietolerancję pokarmową. Wynik otrzymujemy po 40 minutach. Chcemy więc wspomóc szukanie odpowiedzi na pytania związane z nietolerancjami pokarmowymi i wyjaśnić korzyści związane z przeprowadzeniem testu Food Detective. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź, przebadaj się i poczuj się lepiej !!!!
W miesiącu wrześniu test Food Detective z wykonaniem 400zł, cena regularna 490 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - wizyty adaptacyjne i przegląd stomatologiczny z użyciem kamery wewnątrzustnej - bezpłatnie

Pierwszy dzwonek w szkole ? Przygotuj swoje dziecko na nowe wyzwania z pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami z BM Quality med.
W miesiącu wrześniu wizyty adaptacyjne i przegląd stomatologiczny z użyciem kamery wewnątrzustnej - bezpłatnie. Zadzwoń i umów się już dziś !!!

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Peeling kawitacyjny z terapią Skinshooter na twarz, szyję i dekolt.

Co zrobić aby po lecie wyglądać pięknie ? Peeling kawitacyjny usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz zrogowaciałe komórki naskórka przy pomocy fali ultradźwiękowej a terapia Skinshooter to spłycenie zmarszczek, zmniejszenie przebarwień, ujędrnienie i napięcie skóry. Połączenie tych dwóch zabiegów sprawi, że skóra po lecie będzie dobrze nawilżona i pięknie napięta a letnia opalenizna stanie się przez to bardziej widoczna i ładniejsza. Zabieg ten jest przyjazny dla każdego typu cery od tłustej po suchą, wrażliwą i delikatną. W miesiącu wrześniu 20 % taniej. 

Otwórz menu cennnikaPromocje wakacyjne - Analiza składu masy ciała bezpłatnie

Chcecie sprawdzić jaka jest zawartość w organizmie tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, masę kości, masę wody w organizmie a nawet swój wiek metaboliczny ? Przyjdź do naszego Centrum BM Quality Med i wykonaj pomiar analizy składu ciała na wadze Tanita Jest to proste badanie nieinwazyjne wykonywane przy pomocy analizatora TANITA BC 420 w kilka sekund, na zasadzie bioelektrycznej impedancji opierającej się na zmierzeniu oporu elektrycznego tkanek, przez które przepuszczany jest prąd o bardzo niskim natężeniu. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla organizmu, jednak osoby z rozrusznikiem serca oraz kobiety ciężarne do badania nie mogą przystąpić. Wynik badania pacjent otrzymuje w postaci wydruku na papierze termicznym. W wakacje analiza składu masy ciała bezpłatnie ( promocja obowiązuje przez lipiec i sierpień ).

Otwórz menu cennnikaPromocje wakacyjne - BEZPŁATNE PRZEGLĄDY STOMATOLOGICZNE

Wakacje to dobry czas aby zadbać o swoją jamę ustną. Skorzystaj z letniej promocji umów się na bezpłatny przegląd stomatologiczny.  Doświadczony specjalista wskaże jak skutecznie dbać o higienę oraz przedstawi plan ewentualnego leczenia. Krótka wizyta pozwoli zadbać o swoje zdrowie. ( promocja obowiązuje przez lipiec i sierpień ).

Otwórz menu cennnikaPromocje wakacyjne - Kapsuła Spa NeoQiDream

Nasza fantastyczna kapsuła SPA, wyposażona w saunę na podczerwień, czeka na wakacyjnych gości. Pamiętajcie, iż sauna infrared to szereg dobroczynnych właściwości, przykładowo:

Bóle głowy 25 - 30 min co dwa dni

Odchudzanie 30 - 40 min co dwa dni

Reumatyzm 15 - 20 min codziennie

Zapalenie oskrzeli 20 - 25 min co dwa dni

Cellulitis 25 - 30 min co dwa dni

NeoQiDream to profesjonalna kapsuła SPA, która oferuje szeroki zakres zastosowań kosmetycznych i relaksacyjnych, wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz funkcjonalność. Wielofunkcyjność kapsuły NeoQiDream umożliwia wykorzystanie jej w terapii wielu problemów, takich jak suchość i wiotkość skóry, starzenie się, cellulit, otyłość, problemy z metabolizmem. Ważnym aspektem jest także oddziaływanie na sferę psychiczną, problemy spowodowane stresem, przemęczeniem oraz ciągłym napięciem. Wizyta w kapsule może zostać połączona z uprzednim peelingiem ciała, w celu złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórkowej oraz nałożeniem maski po relaksacji w kapsule, w celu wprowadzenia składników aktywnych w otwarte pory skóry. W lipcu i sierpniu w rewaluacyjnej cenie promocyjnej 50 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - Botox (toksyna botulinowa)

Jest najpopularniejszą metodą wygładzania zmarszczek mimicznych głównie w górnej części twarzy. Polega na bardzo precyzyjnym wstrzyknięciu niewielkiej ilości preparatu w wybrane miejsca twarzy powodując porażenie mięśni mimicznych. Następuje zablokowanie odbierania impulsów nerwowych, dzięki czemu mięsień rozluźnia się, a zmarszczki wygładzają.

 Głównymi wskazaniami do podania toksyny botulinowej są:

poziome zmarszczki czoła,

'kurze łapki',

'lwie' zmarszczki,

opadające kąciki ust,

zmarszczki nad górną wargą (tzw. zmarszczki 'palacza'). 

Toksyna botulinowa wykazuje również bardzo skuteczne działanie w leczeniu nadpotliwości. Podany w okolicy dołów pachowych, jak również na dłonie i stopy powoduje zahamowanie wydzielania gruczołów potowych. W miesiącu czerwcu w promocyjnej cenie 20 % taniej.


 

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - ENDERMOLOGIA - BODY HEALTH

Zadbaj o swoją sylwetkę przed nadejściem lata. Body Health  - jest to terapia próżniowa, która poprzez intensywne zasysanie i masaż stanowi bezpieczną formę redukcji cellulitu, zastojów limfatycznych i kształtowania sylwetki. Indywidualnie dobierane parametry zabiegowe pozwalają na przyjemne oraz efektywne wykonanie zabiegu. Już po pierwszej wizycie następuje poprawa krążenia krwi i limfy oraz przyspieszenie metabolizmu. Zabiegi wykonuje się w seriach zabiegowych co 1-2 tygodnie. W czerwcu w pakiecie taniej, przy zakupie 6 zabiegów 30 % taniej.

Otwórz menu cennnika Promocja Czerwcowa - Kompleksowy przegląd stomatologiczny z pakietem higienizacji

Kompleksowy przegląd stomatologiczny z pakietem higienizacji. Zadbaj o zęby swojego dziecka i umów się na bezpłatny przegląd stomatologiczny a Ty skorzystaj z kompleksowej higienizacji  w promocji czerwcowej w kwocie 250 zł. Zdrowe zęby - piękny uśmiech to możliwe umów się na wizytę już dziś i skorzystaj z naszej promocji.

Otwórz menu cennnikaPromocje Majowe - FOOD DETECTIVE

Ze względu na duże zainteresowanie przedłużamy promocje na Food Detective. Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową. Czy wiedzą Państwo, że symptomy występowania nietolerancji pokarmowej mogą wystąpić po kliku godzinach lub nawet kilku dniach od spożycia wybranych produktów i mogą trwać tygodniami? Jest to zupełnie inaczej niż w przypadku alergii pokarmowej, kiedy objawy często są widoczne natychmiast po kontakcie z alergenem. Do symptomów należeć mogą np. niepokój (ostry lub chroniczny), artretyzm, astma, zespół deficytu uwagi, hiperaktywność, moczenie mimowolne nocne, wzdęcia, przewlekłe zmęczenie, depresja, biegunki etc. Jeśli występuje u Ciebie jakikolwiek z podanych niżej objawów, możesz cierpieć na nietolerancję pokarmową. Chcesz dowiedzieć się więcej o nietolerancji pokarmowej, rekomendujemy wykonanie w naszym centrum testu Food Detective. Informacji udzieli Państwu nasz dietetyk, Pani Ela Rutkowska. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź, przebadaj się i poczuj się lepiej !!!! W maju promocyjna cena 450 zł.


Otwórz menu cennnikaPromocje Majowe - LIPO X - kawitacja ultradźwiękowa

 

Jeśli masz problem ze zgubieniem zbędnych centymetrów, skorzystaj z naszej aktualnej promocji majowej i ciesz się piękną figurą latem ! Lipo X - kawitacja ultradźwiękowa skutecznie redukuje tkankę tłuszczową.
Rezultaty :
- efektywne wyszczuplanie,
- redukcja cellulitu,
- tonizowanie tkanek,
- redukowanie zmarszczek
Promocja obejmuje jedną wybraną partię ciała: brzuch, uda, pośladki, ramiona. W miesiącu maju 5 + 1 zabieg gratis. W pakiecie taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Majowe - Wybielanie zębów

Wybielanie zębów na jednej wizycie. Uśmiech to recepta na wszystko !!! Wiosna w pełni. Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni. W miesiącu maju 30% zniżki na zabieg wybielania zębów.
Nie zapominajcie także, jak ważne są okresowe przeglądy u stomatologa, dzięki którym będziecie w pełni cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem! :)

Uśmiechnij się szerzej, ponieważ kwietniowa promocja trwa :) :) :)

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - DIETETYKA Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową

Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową.
Czy wiedzą Państwo, że symptomy występowania nietolerancji pokarmowej mogą wystąpić po kliku godzinach lub nawet kilku dniach od spożycia wybranych produktów i mogą trwać tygodniami? Jest to zupełnie inaczej niż w przypadku alergii pokarmowej, kiedy objawy często są widoczne natychmiast po kontakcie z alergenem. Do symptomów należeć mogą np. niepokój (ostry lub chroniczny), artretyzm, astma, zespół deficytu uwagi, hiperaktywność, moczenie mimowolne nocne, wzdęcia, przewlekłe zmęczenie, depresja, biegunki etc. Jeśli występuje u Ciebie jakikolwiek z podanych niżej objawów, możesz cierpieć na nietolerancję pokarmową. Chcesz dowiedzieć się więcej o nietolerancji pokarmowej, rekomendujemy wykonanie w naszym centrum testu Food Detective. Informacji udzieli Państwu nasz dietetyk, Pani Ela Rutkowska. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź, przebadaj się i poczuj się lepiej !!!! W miesiącu kwietniu promocyjna cena 440 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Kosmetologia - Frakcyjna rekonstrukcja skóry Laser Xlase Plus.

Jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych procedur na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii, polega na odparowaniu zewnętrznych warstw naskórkowych, co za tym idzie wymianie skóry na nową. Specjalista dobierając indywidualne parametry m.in. głębokości, intensywności z szerokiego wachlarza, który daje korpus XLase Plus doprowadza do uzyskania pożądanego efektu terapeutycznego. Stosując technologię frakcji (wybiórcza penetracja skóry) lub całkowitej ablacji możemy korzystać z bardzo szerokiego zastosowania Er:Yag 2940 nm:

redukcja zmarszczek/lifting

poprawa/wyrównanie struktury skóry

redukcja przebarwień

redukcja blizn i rozstępów

obkurczanie rozszerzonych porów

napięcie/poprawa jędrności skóry

usuwanie zmian skórnych

Zabiegi te wykonuje się w krótkich seriach, kilku zabiegów, w około miesięcznych odstępach czasu. W miesiącu kwietniu 15 % taniej. Bądź piękna na wiosnę i umów się na wizytę.

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Medycyna estetyczna - Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze i odpowiada za jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wynikiem, czego jest nadmierne przesuszenie, wiotczenie skóry oraz pojawienie się zmarszczek. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego do skóry właściwej powoduje skuteczne zmniejszenie jego niedoboru, wypełnienie ubytków w skórze w postaci blizn i zmarszczek.

W zależności od wybranego stężenia preparatu HA możemy go różnie stosować:

nawilżanie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni

wypełnianie zmarszczek

powiększanie, nawilżanie ust

wolumetria

korekcja nosa

W miesiącu kwietniu 10 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Wybielanie zębów

Wybielanie zębów na jednej wizycie. Uśmiech to recepta na wszystko !!! Wiosna w pełni. Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni. W miesiącu kwietniu 30 % zniżki na zabieg wybielania zębów.
Nie zapominajcie także, jak ważne są okresowe przeglądy u stomatologa, dzięki którym będziecie w pełni cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem! :)

Uśmiechnij się szerzej, ponieważ kwietniowa promocja trwa :) :) :)

Otwórz menu cennnika07.08.2019. CAŁA POLSKA MÓWI AAA ! BM QUALITY MED. MÓWI AAA !

CAŁA POLSKA MÓWI #AAA! W marcu obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Marcowe - TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA urządzeniem XLase Plus marki BioTec Italia

Epilacja wykorzystuje zasadę selektywnej fototermolizy: wiązka świetlna emitowana przez urządzenie jest absorbowana przez melaninę zawartą w łodydze włosa, następnie jest ona przekształcana w energię cieplną, która dociera do korzenia włosa, uszkadzając brodawkę, bez której włos nie może rosnąć. Urządzenie medyczne XLASE posiada technologię MOTION SPEED, która znacznie skraca czas trwania zabiegu epilacji laserowej oraz zmniejsza uczucie dyskomfortu. Dla osiągnięcia pożądanego efektu należy wykonać serię zabiegową. W miesiącu marcu promocja przy zakupie serii laserowej 30 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Marcowe - OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE 10 % TANIEJ

Czym jest zabieg z wykorzystaniem osocza?
To autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymany z własnej krwi.
Efekty
• wygładzenie zmarszczek i fałdów
• poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
• rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry
• remodeling włókien kolagenowych
• poprawa ukrwienia skóry
• przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
W miesiącu marcu 10 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Marcowe - BEZPŁATNY WIOSENNY PRZEGLĄD DENTYSTYCZNY, HIGIENIZACJA ZĘBÓW W PROMOCYJNEJ CENIE 250 zł.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów i zapraszamy na bezpłatny wiosenny przegląd dentystyczny. Dodatkowo do końca kwietnia higienizacja zębów w promocyjnej cenie 250 zł. !!!
Nie zapominajcie więc, jak ważne są okresowe przeglądy u stomatologa, dzięki którym będziecie w pełni cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem! :)

Otwórz menu cennnikaRegulamin Konkursu z okazji Dnia Kobiet 08.03.2019.

Regulamin

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą “Konkurs z okazji Dnia Kobiet"
2. Organizatorem Konkursu jest BM Quality Med. Sp. z o.o.  z siedzibą w Gliwice.
3. Partnerem i fundatorem nagród w konkursie jest firma BM Quality Med.
4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie na profilu Facebook-owym https://www.facebook.com/BmQualityMed/  / w dniach od 17 luty - do 08 marca 2019 roku (do godziny 17:00).
5. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu ("Uczestnik") może być́ każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność́ do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą̨ udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
b) nie jest pracownikiem BM Quality Med.

§3 NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest:
Zabieg epilacji laserowej wybranego obszaru twarzy lub ciała. Wybrane obszary zabiegowe :

Broda + wąsiki

Pachy

Bikini

Łydki

Plecy

Ramiona

Przedramiona

Tors

Brodawki Sutkowe

Dłonie

Stopy

Kolana

Pośladki

Brzuch

 

Przeciwwskazania uniemożliwiające wykonanie zabiegu : ( karmienie piersią , bielactwo i inne choroby autoimmunologiczne, guzy/ nowotwory rak skóry, czerniak złośliwy, hipernadwrażliwość skórna, botox, wypełniacze min 1 tydzień, cukrzyca nieuregulowana, choroba psychiczna, biegunka wymioty choroby zakaźne lub infekcyjne, poparzenia słoneczne, aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi, skłonność do powstawania bliznowców keloidów, przyjmowanie substancji fotouczulających, nadwrażliwość na światło, wszelkie dolegliwości leczone przez lekarza ogólnego lub dermatologa, rozrusznik serca, pompa insulinowa, metalowe implanty, operacje plastyczne w ostatnim czasie, zakrzepica, zapalenie żył, gorączka, siniaki, przerwana ciągłość naskórka, mocna lub świeża opalenizna, osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków, epilepsja ( padaczka ), nadciśnienie/ niedociśnienie, przyjmowanie leków fotouczulających.

W przypadku wystąpienia przeciwwskazań do wykonania zabiegu epilacji laserowej zostanie wykonany zabieg ( maseczka na twarz ).

 

§4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę̨ na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą̨ przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

 

Otwórz menu cennnikaPromocja Lutowa - Laser Frakcyjny

Twarz to nasza wizytówka i najważniejsza część ciała. To na twarzy najczęściej skupiamy uwagę patrząc na innych oraz spoglądając w lustro. Dlatego tak bardzo martwią nas przebarwienia, kurze łapki i zmiany konturu, które zachodzą z czasem. Na szczęście możemy temu zaradzić dzięki nowoczesnym zabiegom Laserowym. Laser BIOTEC XLASE oparty jest na najnowocześniejszych osiągnięciach technologii laserowej. W miesiącu lutym zabiegi laserem frakcyjnym 20% taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Lutowe - PROFILAKTYKA FLUORKOWA

Kochani Rodzice pamiętajcie, że nie leczona próchnica u dzieci wpływa na cały organizm i przenosi się również na zęby stałe. Bardzo ważna jest profilaktyka fluorkowa, która zapobiega powstawaniu próchnicy. Zachęcamy do wizyt do naszych Pań higienistek. Aby zadbać o zęby najmłodszych wykonaj fluoryzację 4 razy w roku jesienią, zimą, wiosną i latem. Przy zakupie pakietu specjalna cena 200 zł, cena regularna 400 zł i upominek dla małego pacjenta.

Otwórz menu cennnikaPromocje Lutowe - Popękane naczynia, pajączki ? Mamy na nie rozwiązanie.

 

 

 

W Centrum medycznym BM Quality MED, dysponujemy specjalistycznym laserem, który dzięki odpowiednio dostosowanej wiązce świetlnej 1064nm, radzi sobie z różnymi rodzajami rozszerzonych naczyń krwionośnych występujących na twarzy i ciele. W miesiącu lutym 20 % taniej. To najlepszy okres dla terapii laserowych dlatego zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje

Otwórz menu cennnikaPromocje Styczniowe - MASAŻE

Czas zafundować sobie trochę przyjemności i wykonać masaż całego ciała który pozwala na pozbycie się napięcia, przemęczenia oraz dolegliwości bólowych. Podnosi witalność, sprzyja regeneracji sił, podnosi sprawność i kondycję fizyczną, odprowadza zastoje limfatyczne. Szczególnie polecany po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Przy zakupie pakietu 6 dowolnych masaży ostatni jest darmowy. Promocja trwa cały styczeń

Otwórz menu cennnikaPromocje Styczniowe - LASEROTERAPIA

 

Laser XLASE marki Biotec Italia oparty jest na najnowocześniejszych osiągnięciach technologii laserowej.  W JAKICH RODZAJACH TERAPII DOSKONAŁA JEST LASEROTERAPIA ?

Trwałe usuwanie owłosienia,

Zamykanie naczyń (linearne i pajączki, twarz oraz kończyny, czerwone i niebieskie, do 3 mm grubości),

Terapia trądzików,

Usuwanie przebarwień (hiperpigmentacja, plamy soczewicowate, piegi, melanoderma naskórkowa, Termolifting (fotoodmładzanie - silne ujędrnianie skóry),

Frakcyjny resurfacing skóry,

Peeling laserowy,

Terapia grzybicy paznokci,

Usuwanie  trwałych zmian melaninowych.

W miesiącu styczniu promocja 20 % przy wykupieniu pakietu epilacji laser Biotec Italia  : (wąsik, broda, baki) lub (policzki, szyja, skronie) lub ( ramiona, przedramiona ) lub (łydki, uda, stopy, kolana). Zapraszamy ponieważ zima to najlepszy czas do korzystania z zabiegów laserowych.

Otwórz menu cennnika Promocje Styczniowe - FOOD DETECTIVE


Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową. Czy wiedzą Państwo, że symptomy występowania nietolerancji pokarmowej mogą wystąpić po kliku godzinach lub nawet kilku dniach od spożycia wybranych produktów i mogą trwać tygodniami? Jest to zupełnie inaczej niż w przypadku alergii pokarmowej, kiedy objawy często są widoczne natychmiast po kontakcie z alergenem. Do symptomów należeć mogą np. niepokój (ostry lub chroniczny), artretyzm, astma, zespół deficytu uwagi, hiperaktywność, moczenie mimowolne nocne, wzdęcia, przewlekłe zmęczenie, depresja, biegunki etc. Jeśli występuje u Ciebie jakikolwiek z podanych niżej objawów, możesz cierpieć na nietolerancję pokarmową. Chcesz dowiedzieć się więcej o nietolerancji pokarmowej, rekomendujemy wykonanie w naszym centrum testu Food Detective. Informacji udzieli Państwu nasz dietetyk, Pani Ela Rutkowska. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź, przebadaj się i poczuj się lepiej !!!! W styczniu promocyjna cena 450 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocje Styczniowe - WYBIELANIE ZĘBÓW

 

Ze względu na duże zainteresowanie  Promocją Mikołajkową przedłużmy ją specjalnie dla Państwa, promocja obowiązuje cały styczeń.  Uśmiech to recepta na wszystko !!! Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni w zaskakującej niskiej cenie 500 zł.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności