Promocje

Zbierz 10 pieczątek na Karcie Stałego Pacjenta i wykonaj jeden zabieg z poniższej listy, całkowicie za darmo!

 

 1. Fotoepilacja (IPL) epil star: wąsik
 2. Mikrodermabrazja diamentowa: twarz
 3. Kawitacja: twarz + szyja
 4. Mezoterapia bezigłowa: twarz
 5. Fotoodmładzanie (IPL) epil star: szyja
 6. Sonoforeza 'interwell' z ampułką: twarz + szyja
 7. Elektrostymulacja 'soft slim': całe ciało (24 elektrody, 45 min.)
 8. Elektrostymulacja 'soft slim': wybrana partia ciała (12 elektrod, 45 min.)
 9. Lipoliza (kawitacja ultradźwiękowa) 'LIPO X': brzuch, 30 min.
 10. Terapia próżniowa 'Body Health' 30 min.
 11. Terapia próżniowa 'Body Health' 30 min. ledoterapia
 12. Laser fotona - zamykanie naczynek (pojedyncze naczynko)
 13. Laser fotona - zamykanie naczynek (warga górna)
 14. Wizyta adaptacyjna, czyli pierwsza wizyta małego Pacjenta w gabinecie stomatologicznym
 15. Fluoryzacja zębów

 

Zapraszamy!

(zobacz regulamin karty stałego pacjenta)

Otwórz menu cennnika07.08.2019. CAŁA POLSKA MÓWI AAA ! BM QUALITY MED. MÓWI AAA !

CAŁA POLSKA MÓWI #AAA! W marcu obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Marcowe - TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA urządzeniem XLase Plus marki BioTec Italia

Epilacja wykorzystuje zasadę selektywnej fototermolizy: wiązka świetlna emitowana przez urządzenie jest absorbowana przez melaninę zawartą w łodydze włosa, następnie jest ona przekształcana w energię cieplną, która dociera do korzenia włosa, uszkadzając brodawkę, bez której włos nie może rosnąć. Urządzenie medyczne XLASE posiada technologię MOTION SPEED, która znacznie skraca czas trwania zabiegu epilacji laserowej oraz zmniejsza uczucie dyskomfortu. Dla osiągnięcia pożądanego efektu należy wykonać serię zabiegową. W miesiącu marcu promocja przy zakupie serii laserowej 30 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Marcowe - OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE 10 % TANIEJ

Czym jest zabieg z wykorzystaniem osocza?
To autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymany z własnej krwi.
Efekty
• wygładzenie zmarszczek i fałdów
• poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
• rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry
• remodeling włókien kolagenowych
• poprawa ukrwienia skóry
• przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
W miesiącu marcu 10 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Marcowe - BEZPŁATNY WIOSENNY PRZEGLĄD DENTYSTYCZNY, HIGIENIZACJA ZĘBÓW W PROMOCYJNEJ CENIE 250 zł.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów i zapraszamy na bezpłatny wiosenny przegląd dentystyczny. Dodatkowo do końca kwietnia higienizacja zębów w promocyjnej cenie 250 zł. !!!
Nie zapominajcie więc, jak ważne są okresowe przeglądy u stomatologa, dzięki którym będziecie w pełni cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem! :)

Otwórz menu cennnikaRegulamin Konkursu z okazji Dnia Kobiet 08.03.2019.

Regulamin

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą “Konkurs z okazji Dnia Kobiet"
2. Organizatorem Konkursu jest BM Quality Med. Sp. z o.o.  z siedzibą w Gliwice.
3. Partnerem i fundatorem nagród w konkursie jest firma BM Quality Med.
4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie na profilu Facebook-owym https://www.facebook.com/BmQualityMed/  / w dniach od 17 luty - do 08 marca 2019 roku (do godziny 17:00).
5. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu ("Uczestnik") może być́ każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność́ do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą̨ udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
b) nie jest pracownikiem BM Quality Med.

§3 NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest:
Zabieg epilacji laserowej wybranego obszaru twarzy lub ciała. Wybrane obszary zabiegowe :

Broda + wąsiki

Pachy

Bikini

Łydki

Plecy

Ramiona

Przedramiona

Tors

Brodawki Sutkowe

Dłonie

Stopy

Kolana

Pośladki

Brzuch

 

Przeciwwskazania uniemożliwiające wykonanie zabiegu : ( karmienie piersią , bielactwo i inne choroby autoimmunologiczne, guzy/ nowotwory rak skóry, czerniak złośliwy, hipernadwrażliwość skórna, botox, wypełniacze min 1 tydzień, cukrzyca nieuregulowana, choroba psychiczna, biegunka wymioty choroby zakaźne lub infekcyjne, poparzenia słoneczne, aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi, skłonność do powstawania bliznowców keloidów, przyjmowanie substancji fotouczulających, nadwrażliwość na światło, wszelkie dolegliwości leczone przez lekarza ogólnego lub dermatologa, rozrusznik serca, pompa insulinowa, metalowe implanty, operacje plastyczne w ostatnim czasie, zakrzepica, zapalenie żył, gorączka, siniaki, przerwana ciągłość naskórka, mocna lub świeża opalenizna, osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków, epilepsja ( padaczka ), nadciśnienie/ niedociśnienie, przyjmowanie leków fotouczulających.

W przypadku wystąpienia przeciwwskazań do wykonania zabiegu epilacji laserowej zostanie wykonany zabieg ( maseczka na twarz ).

 

§4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę̨ na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą̨ przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

 

Otwórz menu cennnikaPromocja Lutowa - Laser Frakcyjny

Twarz to nasza wizytówka i najważniejsza część ciała. To na twarzy najczęściej skupiamy uwagę patrząc na innych oraz spoglądając w lustro. Dlatego tak bardzo martwią nas przebarwienia, kurze łapki i zmiany konturu, które zachodzą z czasem. Na szczęście możemy temu zaradzić dzięki nowoczesnym zabiegom Laserowym. Laser BIOTEC XLASE oparty jest na najnowocześniejszych osiągnięciach technologii laserowej. W miesiącu lutym zabiegi laserem frakcyjnym 20% taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocje Lutowe - PROFILAKTYKA FLUORKOWA

Kochani Rodzice pamiętajcie, że nie leczona próchnica u dzieci wpływa na cały organizm i przenosi się również na zęby stałe. Bardzo ważna jest profilaktyka fluorkowa, która zapobiega powstawaniu próchnicy. Zachęcamy do wizyt do naszych Pań higienistek. Aby zadbać o zęby najmłodszych wykonaj fluoryzację 4 razy w roku jesienią, zimą, wiosną i latem. Przy zakupie pakietu specjalna cena 200 zł, cena regularna 400 zł i upominek dla małego pacjenta.

Otwórz menu cennnikaPromocje Lutowe - Popękane naczynia, pajączki ? Mamy na nie rozwiązanie.

 

 

 

W Centrum medycznym BM Quality MED, dysponujemy specjalistycznym laserem, który dzięki odpowiednio dostosowanej wiązce świetlnej 1064nm, radzi sobie z różnymi rodzajami rozszerzonych naczyń krwionośnych występujących na twarzy i ciele. W miesiącu lutym 20 % taniej. To najlepszy okres dla terapii laserowych dlatego zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje

Otwórz menu cennnikaPromocje Styczniowe - MASAŻE

Czas zafundować sobie trochę przyjemności i wykonać masaż całego ciała który pozwala na pozbycie się napięcia, przemęczenia oraz dolegliwości bólowych. Podnosi witalność, sprzyja regeneracji sił, podnosi sprawność i kondycję fizyczną, odprowadza zastoje limfatyczne. Szczególnie polecany po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Przy zakupie pakietu 6 dowolnych masaży ostatni jest darmowy. Promocja trwa cały styczeń

Otwórz menu cennnikaPromocje Styczniowe - LASEROTERAPIA

 

Laser XLASE marki Biotec Italia oparty jest na najnowocześniejszych osiągnięciach technologii laserowej.  W JAKICH RODZAJACH TERAPII DOSKONAŁA JEST LASEROTERAPIA ?

Trwałe usuwanie owłosienia,

Zamykanie naczyń (linearne i pajączki, twarz oraz kończyny, czerwone i niebieskie, do 3 mm grubości),

Terapia trądzików,

Usuwanie przebarwień (hiperpigmentacja, plamy soczewicowate, piegi, melanoderma naskórkowa, Termolifting (fotoodmładzanie - silne ujędrnianie skóry),

Frakcyjny resurfacing skóry,

Peeling laserowy,

Terapia grzybicy paznokci,

Usuwanie  trwałych zmian melaninowych.

W miesiącu styczniu promocja 20 % przy wykupieniu pakietu epilacji laser Biotec Italia  : (wąsik, broda, baki) lub (policzki, szyja, skronie) lub ( ramiona, przedramiona ) lub (łydki, uda, stopy, kolana). Zapraszamy ponieważ zima to najlepszy czas do korzystania z zabiegów laserowych.

Otwórz menu cennnika Promocje Styczniowe - FOOD DETECTIVE


Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową. Czy wiedzą Państwo, że symptomy występowania nietolerancji pokarmowej mogą wystąpić po kliku godzinach lub nawet kilku dniach od spożycia wybranych produktów i mogą trwać tygodniami? Jest to zupełnie inaczej niż w przypadku alergii pokarmowej, kiedy objawy często są widoczne natychmiast po kontakcie z alergenem. Do symptomów należeć mogą np. niepokój (ostry lub chroniczny), artretyzm, astma, zespół deficytu uwagi, hiperaktywność, moczenie mimowolne nocne, wzdęcia, przewlekłe zmęczenie, depresja, biegunki etc. Jeśli występuje u Ciebie jakikolwiek z podanych niżej objawów, możesz cierpieć na nietolerancję pokarmową. Chcesz dowiedzieć się więcej o nietolerancji pokarmowej, rekomendujemy wykonanie w naszym centrum testu Food Detective. Informacji udzieli Państwu nasz dietetyk, Pani Ela Rutkowska. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź, przebadaj się i poczuj się lepiej !!!! W styczniu promocyjna cena 450 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocje Styczniowe - WYBIELANIE ZĘBÓW

 

Ze względu na duże zainteresowanie  Promocją Mikołajkową przedłużmy ją specjalnie dla Państwa, promocja obowiązuje cały styczeń.  Uśmiech to recepta na wszystko !!! Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni w zaskakującej niskiej cenie 500 zł.

 

Otwórz menu cennnikaPromocje Grudniowe - WYBIELANIE ZĘBÓW

 

*** MIKOŁAJKI TRWAJĄ PRZEZ CAŁY GRUDZIEŃ ***

Uśmiech to recepta na wszystko !!! Chcesz olśniewać uśmiechem w ten magiczny czas. Zrób sobie świąteczny prezent. Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni w zaskakującej niskiej cenie 500 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocje Grudniowe - PROFILAKTYKA FLUORKOWA

 

Kochani Rodzice pamiętajcie, że nie leczona próchnica u dzieci wpływa na cały organizm i przenosi się również na zęby stałe. Bardzo ważna jest profilaktyka fluorkowa, która zapobiega powstawaniu próchnicy. Zachęcamy do wizyt do naszych Pań higienistek. Aby zadbać o zęby najmłodszych wykonaj fluoryzację 4 razy w roku jesienią, zimą, wiosną i latem. Przy zakupie pakietu specjalna cena 200 zł, cena regularna 400 zł  i upominek dla małego pacjenta.

Otwórz menu cennnikaPromocje Grudniowe - MASAŻ

 

 

*** MIKOŁAJKI TRWAJĄ PRZEZ CAŁY GRUDZIEŃ ***
 

Zapraszamy na zabieg masażu klasycznego całego ciała (80 min.) w mikołajkowej cenie tylko 100 zł. Przy zakupie pakietu 6 dowolnych masaży ostatni jest darmowy. Promocje nie łączą się ze sobą. Masaż odpręży i doda Ci energii przed szaleństwem sylwestrowym.!!!
 

Otwórz menu cennnikaPromocje Grudniowe - LASEROTERAPIA - TERAPIA BEZ SKALPELA

 

 

 

*** MIKOŁAJKI TRWAJĄ PRZEZ CAŁY GRUDZIEŃ ***

Jesień i zima to idealny czas na zabiegi naszym nowym Laserem   Xlase Marki Biotec. Przy zakupie pakietu zabiegów laserowych seans w kapsule SPA bezpłatnie. NAJLEPSZY SPRZĘT !!! REWELACYJNY EFEKTY !!!

 

 

 

Otwórz menu cennnikaPromocje Listopadowe - Masaż

 

Za oknami niekorzystna aura, więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach. Czas zafundować sobie trochę przyjemności i wykonać masaż który pozwala na pozbycie się napięcia, przemęczenia oraz dolegliwości bólowych. Podnosi witalność, sprzyja regeneracji sił, podnosi sprawność i kondycję fizyczną, odprowadza zastoje limfatyczne. Szczególnie polecany po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Szanowni Pacjenci do końca listopada wyjątkowa oferta: przy zakupie pakietu 5 dowolnych masaży - 6 masaż gratis!

Otwórz menu cennnikaPromocje Listopadowe - PROFILAKTYKA FLUORKOWA

Kochani Rodzice pamiętajcie, że nie leczona próchnica u dzieci wpływa na cały organizm i przenosi się również na zęby stałe. Bardzo ważna jest profilaktyka fluorkowa, która zapobiega powstawaniu próchnicy. Zachęcamy do wizyt do naszych Pań higienistek. Aby zadbać o zęby najmłodszych wykonaj fluoryzację 4 razy w roku jesienią, zimą, wiosną i latem. Przy zakupie pakietu specjalna cena 200 zł, cena regularna 400 zł  i upominek dla małego pacjenta.

Otwórz menu cennnikaPromocje Listopadowe - Kwasy na twarz

Kiedy nadchodzi jesień, na twarzy często widać plamki czy przebarwienia po słońcu, nowe zmarszczki albo wysuszoną skórę. Na szczęście jest na to skuteczna rada - złuszczanie. Oczyszczanie kwasami to nic innego jak profesjonalny peeling z użyciem różnego rodzaju kwasów. Osłabiają one wiązania między komórkami martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczenie. Dzięki temu skóra pozbawiona jest martwych komórek, a także zanieczyszczeń. Odtykają się pory, a skóra jest głęboko oczyszczona. Dzięki temu skóra lepiej wchłania dostarczane jej substancje odżywcze. W miesiącu listopadzie pakiet 3 zabiegów 10% taniej, 6 zabiegów 20 % taniej.

Otwórz menu cennnikaDZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka...  trwa w BM Quality Med. cały tydzień. Drogie Panie, jakie niespodzianki szykujecie swoim mężczyznom na 30 września? Może higienizacja  w BM Quality Med. w specjalnej cenie 150 zł ? Wasi Panowie w pełni będą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem i będą na pewno zadowoleni  Specjalna oferta ważna od 01.10. - 05.10. 2018.

Umów się już dziś !

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa - LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

 

Popękane naczynia, pajączki ? Mamy na nie rozwiązanie.

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa - FOOD DETECTIVE

Zapraszamy na specjalistyczne testy nietolerancji pokarmowych.
Food Detective to szybki i wiarygodny test na nietolerancję pokarmową, a wynik otrzymujemy już po 40 minutach. Odstawienie z diety pokarmów wykazujących pozytywną reakcję może polepszyć samopoczucie już nawet po kilku dniach. Przyjdź, przebadaj się i poczuj się lepiej !!!! W październiku test Food Detective z wykonaniem 450zł,  cena regularna 490 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa - PROFILAKTYKA FLUORKOWA

Kochani Rodzice pamiętajcie, że nie leczona próchnica u dzieci wpływa na cały organizm i przenosi się również na zęby stałe. Bardzo ważna jest profilaktyka fluorkowa, która zapobiega powstawaniu próchnicy. Zachęcamy do wizyt do naszych Pań higienistek. Aby zadbać o zęby najmłodszych wykonaj fluoryzację 4 razy w roku jesienią, zimą, wiosną i latem. Przy zakupie pakietu specjalna cena 200 zł, cena regularna 400 zł  i upominek dla małego pacjenta.

 

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa - HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA, RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW

Jeden piękny uśmiech wydziela więcej endorfin niż dwie kostki czekolady, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych promocji stomatologicznych. W miesiącu październiku w promocyjnych cenach: HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA czyli skaling, fluoryzacja i piaskowanie w super cenie 250 zł zamiast 400 zł!
RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW 60 zł zamiast 70 zł !

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Specjalny program dietetyczny połączony z zabiegami na ciało.

Lato sprzyja dobremu samopoczuciu, zwykle jesteśmy wypoczęci po urlopie, dobrze wyglądamy. Aby zatrzymać ten stan przed zbliżającą się jesienią zapraszamy do skorzystania z specjalnego programu dietetycznego połączonego z zabiegami na ciało.

TEN PROGRAM SKIEROWANY JEST DLA CIEBIE

Pomiar analizatorem składu ciała

Wywiad żywieniowy

Pomiary antropometryczne

7 dni oczyszczania

7 dniowy jadłospis zbilansowanej diety

3 masaże drenująco-oczyszczające Body Healt całego ciała (50 min)

Sauna parowa w kapsule SPA

W miesiącu wrześniu w wyjątkowej cenie 890 zł. Umów się na wizytę do dietetyka i ciesz się swoim zdrowiem i pięknym wyglądem.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Botoks ( toksyna botulinowa )

Jest najpopularniejszą metodą wygładzania zmarszczek mimicznych głównie w górnej części twarzy. Polega na bardzo precyzyjnym wstrzyknięciu niewielkiej ilości preparatu w wybrane miejsca twarzy powodując porażenie mięśni mimicznych. Następuje zablokowanie odbierania impulsów nerwowych, dzięki czemu mięsień rozluźnia się, a zmarszczki wygładzają. Głównymi wskazaniami do podania toksyny botulinowej są: poziome zmarszczki czoła,'kurze łapki', 'lwie' zmarszczki, opadające kąciki ust, zmarszczki nad górną wargą (tzw. zmarszczki 'palacza'). Toksyna botulinowa wykazuje również bardzo skuteczne działanie w leczeniu nadpotliwości. Podany w okolicy dołów pachowych, jak również na dłonie i stopy powoduje zahamowanie wydzielania gruczołów potowych. W miesiącu wrześniu 10 % taniej. Zapraszamy na  konsultacje do naszego lekarza specjalisty Bartłomieja Szafrańskiego.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Terapia indywidualna - ćwiczenia

Jesień to czas powrotu do szkoły, przed nami nowe wyzwania i obowiązki a co za tym idzie większy wysiłek fizyczny. Zapraszamy na wizyty do naszej Pani fizjoterapeutki Agnieszki Stańczyk na indywidualną terapię. Pani Agnieszka zastosuje odpowiednie ćwiczenia wzmacniające organizm dostosowane indywidualnie. W miesiącu wrześniu terapia indywidualna - ćwiczenia  20 % taniej szczególnie polecamy dzieciom ale nie tylko. W ramach leczenia oferujemy Państwu:

indywidualne podejście do problemu dziecka;

badanie fizjoterapeutyczne w celu zaplanowania właściwej terapii dostosowanej do rodzaju wady;

opracowanie ćwiczeń możliwych do samodzielnego wykonywania w warunkach domowych;

konsultacje z rodzicami na temat przebiegu terapii i jej postępów.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Profilaktyka Fluorkowa w pakiecie.

Kochani Rodzice pamiętajcie, że nie leczona próchnica u dzieci wpływa na cały organizm i przenosi się również na zęby stałe. Bardzo ważna jest profilaktyka fluorkowa, która zapobiega powstawaniu próchnicy. Zachęcamy do wizyt do naszych Pań higienistek. Aby zadbać o zęby najmłodszych wykonaj fluoryzację 4 razy w roku jesienią, zimą, wiosną i latem. Przy zakupie pakietu specjalna cena 200 zł, cena regularna 400 zł  i upominek dla małego pacjenta.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Bezpłatne wizyty konsultacyjne stomatologiczne u dzieci

Powrót do szkoły !  Nowe wyzwania z pięknym uśmiechem i zdrowymi ząbkami. Zadbaj o ząbki swojej pociechy i umów się na wizytę do naszego specjalisty z zakresu stomatologii dziecięcej. W miesiącu wrześniu wizyty konsultacyjne są bezpłatne.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Peeling kawitacyjny z terapią Skinshooter na twarz, szyję i dekolt.

Co zrobić aby po lecie wyglądać pięknie ? Peeling kawitacyjny usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz zrogowaciałe komórki naskórka przy pomocy fali ultradźwiękowej a terapia Skinshooter to spłycenie zmarszczek, zmniejszenie przebarwień, ujędrnienie i napięcie skóry. Połączenie tych dwóch zabiegów sprawi, że skóra po lecie będzie dobrze nawilżona i pięknie napięta a letnia opalenizna stanie się przez to bardziej widoczna i ładniejsza. Zabieg ten jest przyjazny dla każdego typu cery od tłustej po suchą, wrażliwą i delikatną. W miesiącu wrześniu 20 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna - Pomiar analizy składu masy ciała - TANITA

Chcecie sprawdzić jaka jest zawartość w organizmie tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, masę kości, masę wody w organizmie a nawet swój wiek metaboliczny ? Przyjdź do naszego Centrum BM Quality Med i wykonaj pomiar analizy składu ciała na wadze Tanita Jest to proste badanie nieinwazyjne wykonywane przy pomocy analizatora TANITA BC 420 w kilka sekund, na zasadzie bioelektrycznej impedancji opierającej się na zmierzeniu oporu elektrycznego tkanek, przez które przepuszczany jest prąd o bardzo niskim natężeniu. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla organizmu, jednak osoby z rozrusznikiem serca oraz kobiety ciężarne do badania nie mogą przystąpić. Wynik badania pacjent otrzymuje w postaci wydruku na papierze termicznym. W wakacje analiza składu masy ciała bezpłatnie ( promocja obowiązuje przez lipiec i sierpień ).

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna - Bezpłatny przegląd stomatologiczny

 

Wakacje to dobry czas aby zadbać o swoją jamę ustną. Skorzystaj z letniej promocji umów się na bezpłatny przegląd stomatologiczny.  Doświadczony specjalista wskaże jak skutecznie dbać o higienę oraz przedstawi plan ewentualnego leczenia. Krótka wizyta pozwoli zadbać o swoje zdrowie. ( promocja obowiązuje przez lipiec i sierpień ).

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna - Kawitacja ultradźwiękowa

 


Wakacje to idealny czas, żeby zadbać o siebie i swoją sylwetkę. Kawitacja ultradźwiękowa skutecznie redukuje tkankę tłuszczową. Jeśli masz problem ze zgubieniem zbędnych centymetrów, skorzystaj z naszej aktualnej promocji i ciesz się latem! W wakacje w pakiecie płacisz mniej seria 6 zabiegów 20 % taniej. ( promocja obowiązuje przez lipiec i sierpień ).

Otwórz menu cennnikaPromocja czerwcowa - Osocze bogatopłytkowe

Naturalny sposób na piękną cerę. ? Rewitalizacja skóry i sposób na łysienie ? - wampirzy lifting, zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. W efekcie skóra się regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, natomiast fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu. Skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku. A jeśli masz problem z wypadaniem włosów zabieg mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego może być skuteczną metodą leczenia łysienia. W miesiącu czerwcu 10 % taniej.  Zapraszamy na  konsultacje do naszego lekarza specjalisty Bartłomieja Szafrańskiego

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - Masaż

Drodzy Pacjenci! W czerwcu zapraszamy na masaże, które pomogą Wam odprężyć się przed wakacjami.  Przez cały miesiąc pojedynczy masaż relaksacyjny całego ciała  w promocyjnej cenie - tylko 80 zł lub pakiet 5+1 gratis. Promocje nie łączą się ze sobą. Zapraszamy! Czas zafundować sobie trochę przyjemności i wykonać masaż całego ciała który pozwala na pozbycie się napięcia, przemęczenia oraz dolegliwości bólowych. Podnosi witalność, sprzyja regeneracji sił, podnosi sprawność i kondycję fizyczną, odprowadza zastoje limfatyczne.

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - Wizyty adaptacyjne

Pierwsza wizyta u dentysty jest niezwykle ważna, dlatego kontakt dziecka ze stomatologiem najlepiej rozpocząć jest od wizyty adaptacyjnej, która pozwoli maluchowi zapoznać się z nowym miejscem i zabiegami, które są przeprowadzane w gabinecie. Mały pacjent ma okazję zaprzyjaźnić się z lekarzem i asystentkami, ponieważ wizyta jest zorganizowana w formie zabawy, miło wspominanej przez malucha. Mały pacjent otrzymuje naklejkę dzielnego pacjenta i dyplom. Bezstresowy pobyt u stomatologa sprawia, że dziecko chętniej wraca do gabinetu. W miesiącu czerwcu wizyty adaptacyjne są bezpłatne.

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - Zabieg z użyciem fali radiowej

Bądź piękna przed nadejściem lata. Jak to zrobić ?  Wykonaj zabieg fali radiowej a uzyskasz efekt liftingu bez użycia skalpela! Zabieg polega na wywołaniu efektu termicznego w tkance, dzięki czemu włókna kolagenowe ulegają przegrzaniu, kurczą się i napinają. W odpowiedzi fibroblasty odbudowują oraz tworzą nowy kolagen i elastynę. Po serii zabiegowej następuje wzrost napięcia, gęstości, elastyczności skóry a także odżywienia i poprawy kolorytu skóry. Można go stosować zarówno na twarz, jak i na brzuch, uda, ramiona i pośladki. Bądź piękna z nadejściem lata. W miesiącu czerwcu zabieg  fali radiowej na brzuch w promocyjnej cenie 180 zł. W pakiecie taniej seria 6 zabiegów 20 % taniej. Promocje nie łączą się ze sobą.

Otwórz menu cennnikaPromocja Majowa - WYBIELANIE ZĘBÓW Z UŻYCIEM LAMPY WYBIELAJĄCEJ Promocja Majowa

Ze względu na zainteresowanie specjalnie dla Was przedłużamy promocję na wybielanie zębów Uśmiech to recepta na wszystko !!!  Wiosna w pełni. Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni. W miesiącu maju 30 % zniżki na zabieg wybielania zębów.

 

Otwórz menu cennnikaPromocja Majowa - MASKA ALGOWA - Promocja Majowa

Wiosna w pełni a my polecamy zabiegi kosmetologiczne z szerokiego wachlarza naszych usług. W miesiącu maju do każdego zabiegu kosmetologicznego maska algowa gratis.  Maska algowa zawiera kompleks Seve Bleue i morskie polisacharydy. Dodatkowo silnie nawilży, wygładzi a także zrewitalizuje twarz. Maska algowa to bardzo przyjemna i odprężająca forma pielęgnacji skóry twarzy.

Otwórz menu cennnikaPromocja Majowa - LIPO X - Kawitacja Ultradźwiękowa

 

Jeśli masz problem ze zgubieniem zbędnych centymetrów, skorzystaj z naszej aktualnej promocji majowej i ciesz się piękną figurą latem ! Lipo X - kawitacja ultradźwiękowa skutecznie redukuje tkankę tłuszczową.

Rezultaty :

- efektywne wyszczuplanie,

- redukcja cellulitu,

- tonizowanie tkanek,

- redukowanie zmarszczek

Promocja obejmuje jedną wybraną partię ciała: brzuch, uda, pośladki, ramiona. W miesiącu maju 5 + 1 zabieg gratis. W pakiecie taniej. Cena promocyjna: 230 zł. Promocja obowiązuje przez cały luty.

 

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Food Detective - szybki test na nietolerancję pokarmową

Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową. Szybki i wiarygodny test na nietolerancję pokarmową. Wynik otrzymujemy po 40 minutach. Odstawienie pokarmów wykazujących pozytywną reakcję może polepszyć samopoczucie już nawet po kilku dniach. Pamiętaj alergia pokarmowa to nie to samo co nietolerancja pokarmowa. W miesiącu kwietniu w promocyjnej cenie 440 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - WYBIELANIE ZĘBÓW Z UŻYCIEM LAMPY WYBIELAJĄCEJ

Uśmiech to recepta na wszystko !!!  Wiosna tuż, tuż… Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni. W miesiącu kwietniu 30 % zniżki na zabieg wybielania zębów.

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - KAPSUŁA SPA - Maksimum Relaksu

Kapsuła SPA to nowoczesne urządzenie, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Pozwala na kompleksowe prowadzenie kuracji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Połączenie sauny parowej, promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego, hydroterapii i koloroterapii daje zaskakujące rezultaty. W miesiącu kwietniu zabieg relaksacyjny w Kapsule SPA 30 minut 70 zł. Zabieg z użyciem kapsuły SPA redukuje stres, zmęczenie, łagodzi ból i napięcia mięśniowe, oczyszcza organizm, przyśpiesza metabolizm oraz poprawia stan skóry.

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Popękane naczynia, pajączki Mamy na nie rozwiązanie !

W Centrum medycznym BM Quality MED, dysponujemy specjalistycznym laserem FOTONA, który dzięki odpowiednio dostosowanej wiązce świetlnej 1064nm, radzi sobie z różnymi rodzajami rozszerzonych naczyń krwionośnych występujących na twarzy i ciele. W miesiącu kwietniu 20 % taniej. Najlepszy okres dla terapii laserowych będzie trwał jeszcze kilka miesięcy, dlatego zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne.

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - zabieg z osoczem bogatopłytkowym.

Czym jest zabieg z wykorzystaniem osocza?

To autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymany z własnej krwi.

Efekty

wygładzenie zmarszczek i fałdów

poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry

rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry

remodeling włókien kolagenowych

poprawa ukrwienia skóry

przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

W miesiącu marcu 10 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - Kwas migdałowy/azelainowy/salicylowy/glikolowy

Zabiegi z zastosowaniem peelingów chemicznych wykazują działanie złuszczające, rozświetlające i wyrównujące koloryt skóry. Stymulują produkcję kwasu hialuronowego, działają przeciwstarzeniowo. Regulują pracę gruczołów łojowych oraz zwężają pory. Marzec to ostatni moment na wykonanie tego typu zabiegów złuszczających. Tylko teraz w marcu cena promocyjna wszystkich peelingów: 180 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - Bezpłatny przeglad stomatologiczny. Kompleksowa higienizacja zębów.

Bezpłatny przeglad stomatologiczny  

Kompleksowa higienizacja zębów.

Piaskowanie oraz scaling w cenie 250 zł. Dla Każdego Upominek pasta do zębów i szczoteczka oraz pełny instruktaż higieny jamy ustnej.

Otwórz menu cennnikaEvent dla kobiet i o kobietach

EVENT DLA KOBIET I O KOBIETACH Z

BM QUALITY MED. GLIWICE, KOZIELSKA 141 D             

08.03.2018

Godz. 17:30 -20:00


Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nietuzinkowe atrakcje:

- porady kosmetologa, makijażystki

- pokaz zabiegu mezoterapii - Dermapen

- porady z zakresu suplementacji probiotykami Sanprobi  

- czym jest trening ? MRS Sporty - Klub sportowy dla kobiet

- jak zawsze wspaniała atmosfera

- gość specjalny Agata Dominik -trener kreowania wizerunku, wystąpień publicznych, konferansjer, personal shopper. Autorka książki "Po drugiej stronie lustra" Współpracowała z Dorotą Wiliams, Mają Sablewską. Stale współpracuje z projektantką Natashą Pavluchenko.

 

Niespodzianki dla kobiet ( losowanie nagród )

Ilość miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja telefoniczna

32/ 231 09 08 793 040 100

 

Zapraszamy wszystkie Panie do spędzenia miłego babskiego wieczoru w naszym Centrum Medycznym BM Quality Med.

Otwórz menu cennnikaPromocja Lutowa - Bezpłatne wizyty adaptacyjne u dzieci

Sezon zimowy w pełni to cieszy dzieciaki entuzjastów białego szaleństwa. Warto przed wyjazdem zadbać o zęby aby wolny czas spędzić bez bólu. Zapraszamy na bezpłatne wizyty adaptacyjne u dzieci. Przygotuj swoje dziecko na białe szaleństwo i umów się na wizytę. Promocja ważna przez cały luty.

Skorzystaj i umów się już dziś.!!!

Otwórz menu cennnikaPromocja Lutowa - Zabieg Thalgo na ciało - Indoceane Treatment

Jest to niezwykła, sensoryczna wycieczka w krainę relaksu i piękna. Podstawowymi składnikami linii są wyciąg z brązowej algi i lotos posiadające wyjątkową zdolność rewitalizacji i redukcji stresu. Podróż Indoceane rozpoczyna się peelingiem na bazie brązowego cukru, soli morskiej i olejków eterycznych. Podstawą zabiegu jest masaż na bazie olejków do ciała oraz jedwabista maska, która doskonale zregeneruje i wygładzi skórę. Cena promocyjna: 180 zł. Promocja obowiązuje przez cały luty.

Otwórz menu cennnikaPromocja lutowa - Głęboko nawilżający zabieg, modelujący owal twarzy

Nowatorska technika  polegająca na nakładaniu bandaży podtrzymujących owal twarzy, na których zostaje wykonany masaż wspomagający wchłanianie substancji aktywnych w głąb skóry. Doskonały zabieg dla cery suchej, odwodnionej oraz słabo odżywionej. Główne składniki to trójpostaciowy kwas hialuronowy zapewniający długotrwałe nawilżenie warstw skóry oraz ekstrakty z owsa, alg i papai, które sprawiają, ze skóra po zabiegu jest gładka i elastyczna. Cena promocyjna: 230 zł. Promocja obowiązuje przez cały luty.

Otwórz menu cennnikaPromocja Styczniowa - ZABIEG FOTOODMŁADZANIA IPL

Chcesz, żeby Twoja skóra była pięknie rozświetlona i pozbawiona przebarwień ? Zima to dobry czas na wykonanie zabiegu fotoodmładzania który polega na odmłodzeniu skóry przy pomocy światła o odpowiedniej długości fali. Pod wpływem światła emitowanego przez urządzenie, dochodzi do skracania i przebudowy włókien kolagenu a komórki skóry właściwej zostają pobudzone do produkcji kolagenu. Każdy zabieg wykonywany jest z większą intensywnością, dzięki czemu po zakończeniu serii uzyskujemy pełny efekt, jakim jest odmłodzenie, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry. W miesiącu styczniu w cenie promocyjnej 150 zł. Zapisz się już dziś fotoodmładzanie zmienia jakość skóry.

Otwórz menu cennnikaPromocja Styczniowa - Lipo X ( brzuch, uda, pośladki ) 30 minut + masaż antycelluitowy 30 minut

Święta, Sylwester spotkania przy stole z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi przybyło Ci kilka kilogramów oto sposób na szybki powrót do dawnej wagi zabieg Lipo X - kawitacja ultradźwiękowa to wykorzystanie innowacyjnej technologii, która umożliwia skutecznie i nieinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych i cellulitu, modeluje sylwetkę oraz redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową. W styczniu zabieg w promocyjnej cenie 170 zł. Umów się już dziś i pozbądź się swoich kilogramów.

Otwórz menu cennnikaPromocja Styczniowa - Wybielanie zębów

Ze względu na duże zainteresowanie  Promocją Mikołajkową przedłużmy ją specjalnie dla Państwa, promocja obowiązuje cały styczeń.  Uśmiech to recepta na wszystko !!! Teraz masz możliwość wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni w zaskakującej niskiej cenie 500 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Styczniowa - FOOD DETECTIVE

Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową. Czy wiedzą Państwo, że symptomy występowania nietolerancji pokarmowej mogą wystąpić po kliku godzinach lub nawet kilku dniach od spożycia wybranych produktów i mogą trwać tygodniami? Jest to zupełnie inaczej niż w przypadku alergii pokarmowej, kiedy objawy często są widoczne natychmiast po kontakcie z alergenem. Do symptomów należeć mogą np. niepokój (ostry lub chroniczny), artretyzm, astma, zespół deficytu uwagi, hiperaktywność, moczenie mimowolne nocne, wzdęcia, przewlekłe zmęczenie, depresja, biegunki etc. Jeśli występuje u Ciebie jakikolwiek z podanych niżej objawów, możesz cierpieć na nietolerancję pokarmową. Chcesz dowiedzieć się więcej o nietolerancji pokarmowej, rekomendujemy wykonanie w naszym centrum testu Food Detective. Informacji udzieli Państwu nasz dietetyk, Pani Ela Rutkowska. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź, przebadaj się i poczuj się lepiej !!!! W miesiącu styczniu w promocyjnej cenie 440 zł.

Otwórz menu cennnikaKonkurs - Lampion adwentowy z motywem BM Quality Med

Kochani ogłaszamy konkurs na pracę plastyczną "Lampion adwentowy z motywem BM Quality Med".  Szklany, papierowy bądź metalowy lub każdy inny technika i format pracy są dowolne. Czekamy z niecierpliwością na Wasze prace, które otulą nasze wnętrze ciepłą aurą Świąt! Każdy kto chce pochwalić się swoimi umiejętnościami, ma szansę wygrać szczoteczkę elektryczną Oral B Pro 2000 I nagroda, bezpłatny przegląd stomatologiczny kamerą wewnątrzustną - II nagroda  pomiar na wadze Tanita - III nagroda. Konkurs trwa od 01.12.2017. - 21.12.2017. Należy polubić stronę BM Quality Med., polubić post konkursowy i udostępnić go na swojej tablicy FB jako publiczny.  Regulamin konkursu dostępny na stronie www w zakładce promocje. Kochani już wcześniej pokazaliście, że potraficie nas zaskoczyć swoją kreatywnością i pomysłowością więc do dzieła. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace.

Regulamin:
§ 1
1. Niniejszy dokument (zwany dalej "Regulaminem") określa warunki, zasady oraz czas trwania Konkursu "Lampion adwentowy z motywem BM Quality Med."
2. Konkurs rozpoczyna się 01.12.2017. i kończy się 21.12.2017.
3. Organizatorem konkursu jest BM Quality med. Organizator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 i nast. ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.).
5. Na potrzeby Regulaminu przyjmuje się następujące definicje:
1) "Komisja Konkursowa" - komisja czuwająca nad przebiegiem Konkursu, składająca się z osób wskazanych przez Organizatora,
2) "Strona" - profil (podstrona) w Serwisie Facebook,
3) "Serwis"- serwis społecznościowy Facebook,
4) "Uczestnik" - osoba fizyczna, która uzyskała dostęp do Aplikacji, spełniająca wymagania wskazane w § 2 ust. 3 Regulaminu.

§ 2
1. Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany, czy wspierany przez właściciela Serwisu. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., jego użycie na potrzeby niniejszego Konkursu następuje zgodnie z postanowieniami Regulaminu Serwisu.
2. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora.
3. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która poza innymi warunkami wskazanymi w Regulaminie, spełnia łącznie poniższe kryteria:
a) jest osobą fizyczną i nie jest pracownikiem lub współpracownikiem Organizatora lub członkiem ich rodzin, za jakich uważa się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodzeństwo małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia, a także osoby pozostające w związkach partnerskich;
b) jest osobą pełnoletnią tj. posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych;
c) zaakceptowała Regulamin i wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych na warunkach Regulaminu w celu przeprowadzenia Konkursu i przyjęła do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie, na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych i przysługuje jej prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania;
d) wykona zadanie konkursowe zgodnie z Regulaminem.
4. Dokonując zgłoszenia swego udziału w Konkursie Uczestnik powinien:
a. zapoznać się z warunkami uczestniczenia w Konkursie wskazanymi w Regulaminie i w przypadku negatywnej weryfikacji (brak spełnienia któregokolwiek ze wskazanych warunków, względnie spełnienie warunku wykluczającego udział w Konkursie lub brak zgody na którykolwiek z warunków Konkursu wskazane w Regulaminie) - odstąpić od zgłoszenia swej osoby do udziału w Konkursie
Brak spełnienia warunków uczestnictwa w Konkursie dyskwalifikuje Uczestnika.
5. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

§ 3
1. W ramach Konkursu Uczestnicy mają za zadanie:
1. Wykonać pracę plastyczną " Lampion Adwentowy z motywem BM Quality Med.". - technika i format pracy są dowolne

2. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech pracowników.
3. Komisja Konkursowa dokona wyboru laureata za najciekawszy " Lampion Adwentowy z motywem BM Quality Med."

4. Wyłonienia Laureatów Konkursu dokona powołana w tym celu przez Organizatora Komisja Konkursowa składająca się z pięciu pracowników Organizatora.
5. Zadaniem Komisji będzie w szczególności:
a. nadzór nad prawidłowym przebiegiem Konkursu,
b. wyłonienie zwycięzców Konkursu,
c. stwierdzenie, że uczestnik utracił prawo do nagrody zgodnie z Regulaminem,
6. Informacje o osobach Laureatów tj. imię nazwisko opublikowane zostaną na stronie konkursowej w ciągu siedmiu dni roboczych od daty ich wyłonienia.
7. Laureat Konkursu zobowiązany jest do kontaktu z Organizatorem poprzez wysłanie maila na adres marketing@bmqmed.pl w przeciągu trzech dni od daty ich wyłonienia. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie w terminie do 7 (siedmiu) dni kalendarzowych od dnia wyłonienia zwycięzcy, nieodebrania przez nią nagrody lub w przypadku nie spełnienia wymogów w Regulaminie, nagroda przepada na rzecz Organizatora.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia Konkursu. O powodach i przyczynach decyzji poinformuje Uczestników Konkursu na Stronie w Serwisie.

§ 4
1. Nagrodą w konkursie jest Szczoteczka elektryczna Oral B PRO 2000. I nagroda, bezpłatny przegląd stomatologiczny kamerą wewnątrzustną - II nagroda  pomiar na wadze Tanita - III nagroda.
2. Nagrody nie można wymienić na gotówkę ani na inne nagrody.
3. Uczestnicy Konkursu nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie.
4. Uczestnik, któremu została przyznana Nagroda, ma prawo zrzec się prawa do przyznanej mu Nagrody, składając Organizatorowi stosowne oświadczenie na piśmie.
5.. Niezależnie od pozostałych postanowień Regulaminu, Zwycięzca Konkursu traci prawo do Nagrody, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe, co uniemożliwi przekazanie mu Nagrody.
6. Zwycięzca Konkursu zobowiązany jest w terminie 2 (dwóch) dni od daty otrzymania powiadomienia udzielić na nie odpowiedzi i podać dane do wysyłki.
7. Nagroda zostanie wysłana na adres podany przez Laureata.


§ 5
1. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator. Dane osobowe nie będą przetwarzane przez Organizatora.
2. Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
3. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych.
4. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
5. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu z ważnych powodów, niezawinionych przez Organizatora, z zastrzeżeniem, że zmiany w Regulaminie nie będą naruszać praw nabytych przez Uczestników Konkursu. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie opublikowana na stronie Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie sieci Internet, za pośrednictwem której Uczestnicy przesyłają zgłoszenia i propozycje odpowiedzi na pytania konkursowe, jak również, za pośrednictwem której Organizator kontaktuje się z Uczestnikiem.
7. Uczestnicy niniejszego Konkursu zobowiązani są do przestrzegania poniższych zasad:
a. stosowania się do ogólnie pojmowanych zasad fair play w grach i konkursach,
b. niewykorzystywania uczestnictwa w Konkursie do celów sprzecznych z prawem lub do celów
nieprzewidzianych przez Organizatora, w tym w szczególności do celów komercyjnych i politycznych
8. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

 

 

Otwórz menu cennnikaPromocja Grudniowa -Wybielanie zębów

Uśmiech to recepta na wszystko !!! Chcesz olśniewać uśmiechem w ten magiczny czas. Zrób sobie świąteczny prezent. Teraz masz możliwość  wykonać profesjonalny zabieg wybielania przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni  w zaskakującej niskiej cenie 500 zł ponieważ w BM Quality Med. Mikołajki trwają cały grudzień.

Otwórz menu cennnikaPromocja grudniowa - 30 minutowy zabieg Body Health - 80 zł Piękna i smukła sylwetka na Sylwestra ?

Piękna i smukła sylwetka  na Sylwestra ? Body Health to niezwykle skuteczna metoda zwalczania i łagodzenia objawów cellulitu, usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz regeneracji tkanki łącznej to terapia próżniowa, która poprzez intensywne zasysanie i masaż stanowi bezpieczną formę redukcji cellulitu i kształtowania sylwetki. Umów się już dziś i ciesz się piękna sylwetką w sylwestrowy czas.

Otwórz menu cennnika Promocja Grudniowa - Paznokcie hybrydowe w rewelacyjnej cenie - 50 zł

Święta Bożego Narodzenia już niedługo. Aby Twoje dłonie były piękne i zadbane zapraszamy na manicure hybrydowy w cenie tylko 50 zł. Zadbane paznokcie dodają blasku każdej kobiecie. Chcesz być elegancka w ten magiczny czas? Zrób sobie prezent i umów się już dziś!

Otwórz menu cennnikaPromocja Grudniowa - Hydra Perfection - biorewitalizujący zabieg na twarz + zabieg na dłonie gratis

Kochani już niedługo ten magiczny czas na który wszyscy czekamy. Chcesz olśniewać w ten piękny czas. ? Wykonaj ekstremalnie nawilżający zabieg, bogaty w kwas hialuronowy i kolagen. Stymuluje mechanizmy nawilżania fizjologicznego i przywraca prawidłowy poziom rezerw wody i substancji odżywczych w tkankach skóry. Skóra jest idealnie nawilżona, odżywiona, nabiera młodzieńczego blasku. Do zabiegu gratis zostanie wykonany zabieg na dłonie - rękawice, które sprawią, że skóra naszych dłoni będzie miękka i elastyczna.

Otwórz menu cennnika06.12.2017. Mikołajki z BM Quality Med.

Zapraszamy na Mikołajki z BM Quality Med. i marką Klapp  W programie bezpłatne porady kosmetologiczne, drobne zabiegi kosmetologiczne, przeglądy stomatologiczne. Nie zabraknie upominków bo to przecież Mikołajki. Zapraszamy małych i dużych bo wszyscy kochamy prezenty.  Prosimy o wcześniejszą rejestrację. Ilość miejsc ograniczona. Spędź swój czas z zespołem Mikołajkowym.

Otwórz menu cennnikaPromocja Listopadowa - HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA, RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW

Jeden piękny uśmiech wydziela więcej endorfin niż dwie kostki czekolady, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych promocji stomatologicznych. W miesiącu listopadzie w promocyjnych cenach :

HIGIENIZACJA STOMATOLOGICZNA czyli skaling, fluoryzacja i piaskowanie w super cenie 250 zł zamiast 400 zł!

RTG PANTOMOGRAFICZNE ZĘBÓW 60 zł zamiast 70 zł !

Otwórz menu cennnikaPromocja Listopadowa - Masaż całego ciała na bazie głęboko odżywczego masła

Nic tak nie regeneruje i odpręża jak dobry masaż jesienią.

Masaż całego ciała pozwala na pozbycie się napięcia, przemęczenia oraz dolegliwości bólowych. Podnosi witalność, sprzyja regeneracji sił, podnosi sprawność i kondycję fizyczną, odprowadza zastoje limfatyczne. Szczególnie polecany po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. W miesiącu listopadzie w promocyjnej cenie 150 zł

Otwórz menu cennnikaPromocja Listopadowa - Zabieg na twarz z kwasem azelainowym AZA Peel-Mission

Jesień to idealna pora, żeby zdecydować się na zabieg z użyciem kwasów. Słońce nie jest sprzymierzeńcem kwasów ponieważ większa ilość z nich jest fotouczulająca. Procesy złuszczające odsłaniają nowy naskórek, który jest jeszcze bardziej podatny na powstawanie przebarwień. Linia kosmetyków AZA Peel jest rekomendowana dla osób z cerą wrażliwą. Wykazuje bardzo dobre właściwości antybakteryjne, redukujące objawy związane z trądzikiem różowatym oraz ropnym. Linia oparta jest na kwasie azelainowym, dzięki któremu blokuje proces powstawania przebarwień. Wygładzenie skóry, rozjaśnienie plam i likwidacja drobnych zmarszczek to tylko niektóre z efektów tego zabiegu. W miesiącu listopadzie w promocyjnej cenie 120 zł.

Otwórz menu cennnikaPrmocja Październikowa - Specjalny dietetyczny program oczyszczajacy

Ze względu na duże zainteresowanie specjalnie dla Was przedłużamy  promocję na program oczyszczający.
W szczególności skierowany do osób :
- Prowadzący niezdrowy styl życia,
- Źle odżywaiających się,
- Żyjących w pośpiechu, stresie
- O obniżonej odporności
JEŚLI CIERPISZ NA :
- Częste bóle głowy, migreny
- Kilka razy w roku zażywasz antybiotyki
- Masz obniżoną odporność
- Jesteś otyły, masz problem z rzuceniem nadmiernych kilogramów
- Brakuje Ci energii
- Źle się odżywiasz
- Cierpisz na depresję
- Masz problem ze skórą

TEN PROGRAM SKIEROWANY JEST DLA CIEBIE
- Pomiar analizatorem składu ciała
- Wywiad żywieniowy
- Pomiary antropometryczne
- 7 dni oczyszczania
- 7 dniowy jadłospis zbilansowanej diety
- 3 masaże drenująco-oczyszczające Body Healt całego ciała (50 min)
- Sauna parowa w kapsule SPA
W miesiącu październiku  w wyjątkowej cenie 890 zł. Umów się na wizytę do dietetyka i ciesz się swoim zdrowiem i pięknym wyglądem.
 

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa - Zdrowy uśmiech po 40 roku życia

Każdy z nas chciałby mieć piękny uśmiech. Niestety czas biegnie i sprawia, że nasze zęby się starzeją. To proces fizjologiczny i zaczyna się już u dwudziestoparolatków. Ścieranie zębów, braki zębowe, zażółcenia powodują, że wyglądamy starzej a dodatkowo wpływa to również na to,  że  wokół ust pojawiają się zmarszczki mimiczne a to z kolei sprawia , że wyglądamy niekorzystnie. Aby zapobiec skutkom upływającego czasu przygotowaliśmy specjalny pakiet, który obejmuje bezpłatny przegląd stomatologiczny, zdjęcie panoramiczne 50 % taniej i zabieg profilaktyki 50 % taniej. Odwiedź BM Quality a nasi specjaliści sprawią, że odzyskasz piękny uśmiech.

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa - Masaż relaksacyjny całego ciała na bazie kremu o niezwykłych właściwościach odżywczych i aksamitnej konsystencji pistachio smoothie / exotic smoothie purles

Jesień to nie fajny czas dla kondycji naszego ciała. Za oknem brzydka pogoda, mniej słońca, niskie temperatury. To wszystko nie zachęca nas do wychodzenia z domu a to wpływa z kolei na nasz nastrój i samopoczucie. Jest na to sposób !!! Masaż relaksacyjny to idealne rozwiązanie na zmęczenie i eliminację napięć mięśniowych wywołanych przez stres i jesienną aurę. Świetnie poprawia samopoczucie przez zwiększenie wydzielania endorfin, poprawia wygląd skóry -wygładza i odżywia skórę, przyspiesza przepływ krwi i limfy, redukuje ból,  wzmacnia układ odpornościowy i hormonalny. W miesiącu październiku w promocyjnej cenie 85 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Październikowa - Fotoodmładzanie, likwidacja przebarwień i zaczerwienienia skóry (IPL) - twarz i szyja

 

Jesień to piękna pora roku, spadające liście, czas na długie spacery. To też dobry czas na wykonanie zabiegu fotoodmładzania gdzie wykorzystujemy światło o różnej długości i wielokierunkowym rozproszeniu. Wiązki światła docierają w różne partie skóry, dzięki czemu  z jednej strony pomagają stymulować produkcję kolagenu, z drugiej likwidują niewielkie przebarwienia, zmarszczki i zaczerwienienia. Zabieg fotoodmładzania pozwala na regenerację skóry. Po zabiegu widoczne jest wygładzenie, zamknięcie drobnych naczyń krwionośnych, spłycenie zmarszczek oraz zwiększenie elastyczności skóry. Cera odzyskuje zdrowy kolor i jest bardziej napięta. W miesiącu październiku w promocyjnej cenie 150 zł

Otwórz menu cennnikaPromocja wrześniowa - specjalny program oczyszczający

Specjalnie dla Was razem z naszą Panią Dietetyk przygotowaliśmy specjalny program oczyszczający. W szczególności skierowany do osób :

Prowadzący niezdrowy styl życia,

Źle odżywaiających się,

Żyjących w pośpiechu, stresie

O obniżonej odporności

JEŚLI CIERPISZ NA :

Częste bóle głowy, migreny

Kilka razy w roku zażywasz antybiotyki

Masz obniżoną odporność

Jesteś otyły, masz problem z rzuceniem nadmiernych kilogramów

Brakuje Ci energii

Źle się odżywiasz

Cierpisz na depresję

Masz problem ze skórą

 

TEN PROGRAM SKIEROWANY JEST DLA CIEBIE

Pomiar analizatorem składu ciała

Wywiad żywieniowy

Pomiary antropometryczne

7 dni oczyszczania

7 dniowy jadłospis zbilansowanej diety

3 masaże drenująco-oczyszczające Body Healt całego ciała (50 min)

Sauna parowa w kapsule SPA

W miesiącu wrześniu w wyjątkowej cenie 890 zł. Umów się na wizytę do dietetyka i ciesz się swoim zdrowiem i pięknym wyglądem.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Food Detective test na nietolerancję pokarmową

Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową. Szybki i wiarygodny test na nietolerancję pokarmową. Wynik otrzymujemy po 40 minutach. Chcemy więc wspomóc szukanie odpowiedzi na pytania związane z nietolerancjami pokarmowymi i wyjaśnić korzyści związane z przeprowadzeniem testu Food Detective. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź,  przebadaj się i poczuj się lepiej !!!!

W miesiącu  wrześniu test Food Detective z wykonaniem 400zł, cena regularna 490 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - wizyta adaptacyjna i przegląd stomatologiczny z użyciem kamery wewnątrzustnej - bezpłatnie

Pierwszy dzwonek w szkole ? Przygotuj swoje dziecko na  nowe wyzwania z pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami z BM Quality med. W miesiącu wrześniu wizyty adaptacyjne i przegląd stomatologiczny z użyciem kamery wewnątrzustnej - bezpłatnie.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Lipo X - kawitacja ultradźwiękowa

Jeśli masz problem ze zgubieniem zbędnych centymetrów, skorzystaj z naszej aktualnej promocji i ciesz się jeszcze latem! Lipo X - kawitacja ultradźwiękowa skutecznie redukuje tkankę tłuszczową. Rezultaty :

- efektywne wyszczuplanie,

- redukcja cellulitu,

- tonizowanie tkanek,

- redukowanie zmarszczek

Promocja obejmuje jedną wybraną partię ciała: twarz, szyję, dekolt, brzuch, uda, pośladki. W miesiącu wrześniu w promocyjnej cenie 110 zł 30 minut.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Zabieg na ciało w kapsule SPA ( peeling + maska do ciała + masło do ciała )

Twój urlop dobiegł końca? Czujesz, że potrzebujesz jeszcze chwili odprężenia ?

Zabieg na ciało w kapsule SPA ( peeling + maska do ciała + masło do ciała )  pobudzi Twoje zmysły, jak również sprawi, że skóra będzie odżywiona a ciało wymodelowane - Promocja wrześniowa                 

Arbuz  jest zródłem mikroelementów i witamin ( magnez, potas, kwas foliowy, beta karoten oraz wit. C, A i B ). Dzięki dużej zawartości składników aktywnych kompleksowo zaspokaja różne potrzeby skóry suchej o każdej porze roku ( ekspozycja na słońce, solarium, CO, klimatyzacja ), zwiotczałej i dotkniętej problemem skórki pomarańczowej.

Wskazania do zabiegu: skóra sucha, zanieczyszczona, niedotleniona, cellulit, utrata sprężystości i elastyczności skóry.

Cel: intensywne i długotrwałe nawilżenie, redukcja cellulitu, likwidacja szorstkości naskórka, skóra miękka, gładka i aksamitna w dotyku. W miesiącu wrześniu w promocyjnej cenie 110 zł

Otwórz menu cennnikaPromocja Wrześniowa - Re-balancing Treatment - zabieg balansujący z mikronizowaną algą.

Kochani za oknem jeszcze lato ale czas zadbać o swoją skórę przed nadejściem jesieni. Promocja wrześniowa - Re-balancing Treatment - zabieg balansujący z mikronizowaną algą. Jest to w 100 % naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska, bogata w 46 witamin i minerałów. Wskazania do zabiegu: zabieg jest przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej oraz skóry toksycznej w celu przygotowania do zabiegów aktywnych. Cel: oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych. W miesiącu wrześniu w promocyjnej cenie 110 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna lipiec, sierpień - Lakierowanie zębów

Lakierowanie zębów

O zęby dbamy wszyscy, ale czy pamiętamy o małych ząbkach naszych pociech? Codzienne mycie zębów to czasem, niestety za mało i mimo wszystko próchnica się pojawia. Warto więc zadbać o zęby naszych dzieci, żeby na wakacjach nie było przykrej niespodzianki. Zapraszamy najmłodszych na całkowicie bezbolesne lakierowanie zębów, które wzmocni szkliwo i zwiększy jego odporność na próchnicę. W miesiącu lipcu i sierpniu w promocyjnej cenie 50zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna lipiec, sierpień - Karaibski peeling w Kapsule SPA od Klapp

Karaibski peeling w Kapsule SPA od Klapp

Lato się zaczęło, promienie słoneczne są zbawienne dla naszej skóry ale też ją bardzo przesuszają przenieś się w rejony Amazonki i skorzystaj z głęboko oczyszczającego zabiegu w naszej Kapsule SPA, który wygładzi skórę, pobudzi krążenie oraz przygotuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych. Kapsuła rozwiązuje wiele problemów kosmetycznych takich jak suchość i wiotkość skóry, utrata jędrności, starzenie się, cellulit, otyłość czy problemy z metabolizmem. Na zakończenie zabiegu w całe ciało zostaje wmasowana egzotyczna oliwka, który dodatkowo odżywi, nawilży i spotęguje efekty zabiegu. W miesiącu lipcu i sierpniu w promocyjnej cenie 70 zł

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna lipiec, sierpień - Peeling kawitacyjny z maską algową Thalgo na twarz, szyję i dekolt

Co zrobić aby latem wyglądać pięknie ? Peeling kawitacyjny usuwa zanieczyszczenia, nadmiaru sebum oraz zrogowaciałe komórki naskórka przy pomocy fali ultradźwiękowej. Skóra jest pięknie przygotowana na promieniowanie słoneczne a jeśli już posiadamy opaleniznę nie bójmy się, ze ją stracimy. W praktyce podczas zabiegu ścierany jest jedynie naskórek, a opalenizna, 'tkwiąca' w skórze właściwej, staje się przez to bardziej widoczna i ładniejsza. Zabieg ten jest przyjazny dla każdego typu cery od tłustej po suchą, wrażliwą i delikatną. Z powodzeniem można go stosować cały rok. Maska algowa zawiera kompleks Seve Bleue i morskie polisacharydy. Dodatkowo silnie nawilży, wygładzi a także zrewitalizuje twarz po zabiegu. W miesiącu lipcu i sierpniu w promocyjnej cenie 90 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna lipiec, sierpień - Masaż leczniczy wybranej części ciała

Masaż leczniczy wybranej partii ciała

Latem nasza aktywność fizyczna jest większa, więcej przebywamy na świeżym powietrzu, biegamy, spacerujemy, łatwiej też o kontuzje. Masaż pozwala na pozbycie się napięcia, przemęczenia oraz dolegliwości bólowych. Podnosi witalność, sprzyja regeneracji sił, zwiększa sprawność i kondycję fizyczną, odprowadza zastoje limfatyczne. Szczególnie polecany po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. Skorzystaj z pakietu 4 masaży leczniczych a 5 otrzymasz gratis! W miesiącu lipcu i sierpniu w cenie promocyjnej 4 x 80 zł + 1 gratis

Otwórz menu cennnikaPromocja Wakacyjna lipiec, sierpień - Manicure hybrydowy

Wakacyjny manicure hybrydowy 

Piękne paznokcie na lato ? Teraz to możliwe. Wykonaj wakacyjny manicure hybrydowy i miej ładne i zadbane paznokcie. Hybryda to połączenie tradycyjnego lakieru z żelem, który utwardza się za pomocą lampy LED. Dzięki hybrydzie zachowasz naturalną grubość paznokcia, wysoki połysk i zachwycisz się ich trwałością. W miesiącu lipcu i sierpniu w promocyjnej cenie 40 zł

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - Wizyta adaptacyjna

WIZYTY ADAPTACYJNE  I PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY

 

Niespodziewany ból zęba może skutecznie zepsuć każde wakacje
Drodzy Rodzice pamiętajcie o ząbkach swoich pociech i przyjdźcie do BM Quality med na bezpłatny przegląd stomatologiczny i wizytę adaptacyjną. Wakacje już coraz bliżej, warto zadbać o zęby przed wakacjami żeby potem cieszyć się pięknym uśmiechem. Pozwoli to uniknąć na urlopie niemiłej niespodzianki w postaci bólu. W miesiącu czerwcu wizyty adaptacyjne i przegląd stomatologiczny - bezpłatnie.


Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa -Leczenie kanałowe zęba

LECZENIE KANAŁOWE ZĘBA
Boli Cię ząb? Boisz się leczenia kanałowego? Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zastosowaniu sprzętu najwyższej generacji (mikroskopu stomatologicznego) i badaniu radiologicznemu w BM Quality Med zabiegi endodontyczne wykonane są bezboleśnie i dokładnie.
Prawidłowo wykonany zabieg leczenia endodontycznego pozwoli uratować ząb, który w innym wypadku trzeba byłoby usunąć. Zapraszamy na leczenie endodontyczne . W miesiącu czerwcu 10 % taniej.

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - Zabieg Thalgo Maupiti Stopover

Zabieg Thalgo Maupiti Stopover
Wakacyjny czas zbliża się wielkimi krokami. Podaruj sobie ekspresowy zabieg nawilżająco-relaksujący dla każdego typu skóry. Przenieś się do Maupiti, jednej z najpiękniejszych wysp Oceanu Spokojnego. Zabieg odświeża, witalizuje i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Wszelkie ślady zmęczenia znikają, skóra jest aksamitna, gładka i pełna energii - ten zabieg to prawdziwe mini-wakacje dla Twojej skóry! W miesiącu czerwcu w promocyjnej cenie 130 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Czerwcowa - Zabieg fali radiowej - efekt liftingu

Fala Radiowa
Bądź piękna przed nadejściem lata. Jak to zrobić ? Wykonaj zabieg fali radiowej a uzyskasz efekt liftingu bez użycia skalpela! Zabieg polega na wywołaniu efektu termicznego w tkance, dzięki czemu włókna kolagenowe ulegają przegrzaniu, kurczą się i napinają. W odpowiedzi fibroblasty odbudowują oraz tworzą nowy kolagen i elastynę. Po serii zabiegowej następuje wzrost napięcia, gęstości, elastyczności skóry a także odżywienia i poprawy kolorytu skóry. Można go stosować zarówno na twarz, jak i na brzuch, uda, ramiona i pośladki. Bądź piękna z nadejściem lata.
W miesiącu czerwcu 3 zabiegi 30 minutowe fali radiowej + 4 gratis w pakiecie w cenie 600 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Majowa - Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Marzysz o pięknym, białym uśmiechu ??

Planujesz ślub, ważną uroczystość
Mamy coś dla Ciebie !!!

Majowa Promocja na wybielanie zębów przy użyciu lampy wybielającej, która pozwoli w bezpieczny i komfortowy sposób wybielić zęby nawet o osiem odcieni. Chcesz olśniewać uśmiechem umów się już dziś i wykonaj zabieg wybielania w promocyjnej cenie 600 zł zamiast 1000 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Majowa - Mezoterapia bezigłowa twarzy i szyi

Nie da się ukryć, że wraz z nadejściem wiosny chcemy rozkwitnąć czuć się i  wyglądać młodziej. Z BM Quality to możliwe. Mezoterapia bezigłowa twarzy i szyi -  działa jak wirtualna strzykawka, która dzięki zjawisku elektroporacji pozwala wprowadzić przez skórę substancje aktywne w bezbolesny i bardzo efektywny sposób. Serum wprowadzane w głąb skóry podczas zabiegu efektywnie napina skórę dając natychmiastowy efekt liftingu, znacznie poprawia nawilżenie i mikrocyrkulację skóry. Produkty są wolne od parabenów, alkoholu i olejów mineralnych. W miesiącu maju w promocyjnej cenie 160 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Majowa - Mezoterapia mikroigłowa ud i pośladków

Wiosna w pełni a Ty ciągle marzysz o pięknym i jędrnym ciele. Wykonaj zabieg Mezoterapii mikroigłowej ud i pośladków - rewolucyjne narzędzie kosmetyczne do zaawansowanych terapii o działaniu przeciwstarzeniowym, które zapewnią głęboką penetrację składników aktywnych. Mikrouszkodzenia tworzone przez roller inicjują w skórze właściwości autoregeneracyjne. W efekcie następuje poprawa jakości skóry, trwa intensywna produkcja włókien i następuje odbudowa uszkodzonej tkanki. W miesiącu maju w promocyjnej cenie :

Uda i pośladki (I zabieg)           270 zł*

Uda i pośladki (kolejny zabieg)  170 zł

*cena zawiera zakup rollera na całą serię zabiegów

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Food detective

FOOD DETECTIVE

Czy reagujesz na jedzenie które spożywasz ? Pierwszy na świecie test na nietolerancję pokarmową. Szybki i wiarygodny test na nietolerancję pokarmową. Wynik otrzymujemy po 40 minutach. Chcemy więc wspomóc szukanie odpowiedzi na pytania związane z nietolerancjami pokarmowymi i wyjaśnić korzyści związane z przeprowadzeniem testu Food Detective. Jeśli twój organizm zdradza jakiekolwiek objawy, mogące mieć z nimi związek. Przyjdź,  przebadaj się i poczuj się lepiej !!!!

W miesiącu kwietniu test Food Detective z wykonaniem 400 zł.zł. 

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Zdrowy uśmiech po 40 roku życia

Zdrowy uśmiech po 40 roku życia. Każdy z nas chciałby mieć piękny uśmiech. Niestety czas biegnie i sprawia, że nasze zęby się starzeją. To proces fizjologiczny i zaczyna się już u dwudziestoparolatków. Ścieranie zębów, braki zębowe, zażółcenia powodują, że wyglądamy starzej a dodatkowo wpływa to również na to,  że  wokół ust pojawiają się zmarszczki mimiczne a to z kolei sprawia , że wyglądamy niekorzystnie. Aby zapobiec skutkom upływającego czasu przygotowaliśmy specjalny pakiet dla 40 latków , który obejmuje bezpłatny przegląd stomatologiczny, zdjęcie panoramiczne 50 % taniej i zabieg profilaktyki 50 % taniej. Odwiedź BM Quality med a nasi specjaliści sprawią, że odzyskasz piękny uśmiech.

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - Mikrodermabrazja diamentowa

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Wiosna to najlepszy czas aby zrzucić " starą skórę " żeby odsłonić nową.

Wykonaj regenerację i odbudowę zniszczonej skóry po okresie zimowym a Twoja cera będzie zdrowa wraz z pierwszymi promykami słońca. Mikrodermabrazja twarzy, szyi i dekoltu to bezbolesny zabieg kontrolowanego złuszczania obumarłego naskórka. Złuszczanie uzyskuje się dzięki działaniu ścierającej głowicy diamentowej. Rezultaty mikrodermabrazji w porównaniu z innymi zabiegami złuszczającymi są widoczne od razu. Wygładzenie skóry, rozjaśnienie przebarwień i likwidacja drobnych zmarszczek to tylko niektóre z efektów tego zabiegu W miesiącu kwietniu w promocyjnej cenie 110 zł .

Otwórz menu cennnikaPromocja Kwietniowa - pakiet 3 masaży klasycznych całego ciała (50 min) + 1 gratis

MASAŻ

Każdy z nas ma już serdecznie dość zimy. Siedzący tryb życia oraz mało ruchu nie działa korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Czas zafundować sobie trochę przyjemności i wykonać masaż całego ciała który  pozwala na pozbycie się napięcia, przemęczenia oraz dolegliwości bólowych. Podnosi witalność, sprzyja regeneracji sił, podnosi sprawność i kondycję fizyczną, odprowadza zastoje limfatyczne. Szczególnie polecany po długotrwałym wysiłku psychicznym i fizycznym. W miesiącu kwietniu pakiet 3 masaży klasycznych całego ciała (50 min) + 1 gratis w promocyjnej cenie 330 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - Bezpłatna wizyta adaptacyjna dziecka

Kontakt dziecka z lekarzem dentystą powinniśmy rozpocząć od wizyty adaptacyjnej.   Dla dziecka będzie to okazja do zapoznania się z wyposażeniem gabinetu, oswojeniem z pracą lekarza dentysty, zminimalizowanie jego leku i obawy. Serdeczne i przyjazne nastawienie minimalizuje dystans małego pacjenta do lekarza. Od powodzenia wizyty adaptacyjnej wiele zależy i jest on ważnym elementem, który wpływa na późniejsze wizyty w gabinecie stomatologicznym. Warto z takiej wizyty skorzystać przed pierwszym bólem ząbka. Dzieci, które z takich wizyt skorzystały chętnie przychodzą na kolejne. Po każdej wizycie adaptacyjnej dzieciaki otrzymują upominek niespodziankę, Dyplom czystego ząbka. W miesiącu marcu najmłodsze pociechy zapraszamy na bezpłatne wizyty adaptacyjne.

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - Bezpłatny przegląd stomatologiczny, kompleksowa higienizacja : piaskowanie i scaling

Zadbaj o swój uśmiech i wykonaj bezpłatny przegląd stomatologiczny z kompleksową higienizacją zębów. Piaskowanie oraz scaling w promocyjnej cenie 250 zł. Dla Każdego Upominek pasta do zębów i szczoteczka oraz pełny instruktaż higieny jamy ustnej.s

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - zabieg oczyszczająco - relaksacyjny w kapsule SPA

Przygotuj się na wiosnę i wykonaj zabieg oczyszczająco-relaksacyjny w kapsule SPA (kremowy peeling pistacjowy purlés i masaż relaksacyjny pistachio smoothie purlés). Oczyszczający, wygładzający oraz rewitalizujący zabieg, usuwający obumarły naskórek, pobudzający krążenie. Oparty na olejach: pistacjowym, migdałowym oraz jojoba daje właściwości odżywcze i antyoksydacyjne. Doskonały  sposób na odstresowanie i wyciszenie się. Rozluźnia napięte mięśnie, odżywia skore, łagodzi napięcie emocjonalne. W marcu w promocyjnej cenie 130 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - Repagen Body Zabieg redukujący Cellulit

Wiosna to najlepszy czas aby zacząć myśleć o swojej sylwetce i jak przyjdzie upragnione lato odsłonić swoje ciało. Wykonaj Repagen Body - zabieg redukujący cellulit. Błyskawiczny zabieg wyszczuplający dający efekt napięcia i wygładzenia skóry ciała. Algi, sól morska, kofeina i synefryna to kwartet przynoszący natychmiastowe rezultaty. Efekty zabiegu: redukcja objawów cellulitu, zmniejszenie obwodu ud, pośladków i brzucha, jedwabiście gładka i napięta skóra. W marcu  cena promocyjna - brzuch: 70 zł cena regularna - brzuch: 110 zł, cena promocyjna - uda i pośladki: 90 zł, cena regularna - uda i pośladki: 130 zł, Cena promocyjna - całość: 130 zł, cena regularna - całość: 170 zł.

Otwórz menu cennnikaPromocja Marcowa - Kwas migdałowy, azelainowy, salicylowy, glikolowy

W powietrzu czuć powoli wiosnę, dzień jest coraz dłuższy, temperatura powoli rośnie, wszystko budzi się do życia. Jeśli wygląd Twojej skóry po zimie nie jest zadawalający skorzystaj z peelingów chemicznych i przywróć jej dawny blask. Kwas migdałowy/azelainowy/salicylowy/glikolowy - zabiegi z zastosowaniem peelingów chemicznych wykazują działanie złuszczające, rozświetlające i wyrównujące koloryt skóry. Stymulują produkcję kwasu hialuronowego, działają przeciwstarzeniowo. Regulują pracę gruczołów łojowych oraz zwężają pory. Marzec to ostatni moment na wykonanie tego typu zabiegów złuszczających. W miesiącu marcu cena promocyjna wszystkich peelingów: 140 zł.

 

Otwórz menu cennnikaKinesiologytaping magiczne plastry w miesiącu lutym w promocyjnej cenie 20% taniej

Sezon zimowy w pełni to cieszy nie tylko dzieci ale także entuzjastów białego szaleństwa. Niestety sporty zimowe niosą za sobą ryzyko różnego rodzaju kontuzji. Dlatego zanim wyruszymy na stok czy lodowisko powinniśmy się do tego przygotować.

 

Oklejenie magicznymi plastrami pomoże zminimalizować ryzyko wypadków i pozwoli w pełni cieszyć się zimą. Magiczne plastry,  zapobiegają pogłębianiu się urazu oraz powstawaniu nowego, pomagają szybciej powrócić do zdrowia. Plastry niwelują zespoły bólowe: kręgosłup, bark, łokieć, kolano, pomagają w leczeniu kontuzji, likwidują obrzęki, łagodzą bóle mięśni i stawów, stabilizują stawy, korygują wady postawy, rozluźniają nadmiernie napięte mięśnie, zwiększają zakres ruchu.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności