Najlepszy gabinet dentystyczny w Gliwicach

Najlepszy gabinet dentystyczny w Gliwicach

19.09.2017 Blog

BM Quality Med to nowoczesna gliwicka klinika dentystyczna, która gwarantuje najwyższą jakość opieki dentystycznej. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wiedzę dentystyczną, aby zapewnić doskonałą opiekę medyczną. Stworzyliśmy komfortowe warunki, aby leczenie przebiegało bezstresowo i możliwie szybko. Rozmawiamy z naszymi Pacjentami, aby poznać potrzeby, oczekiwania, a także obawy związane z leczeniem dentystycznym. Staramy się stworzyć bardzo przyjazną atmosferę, aby żadna wizyta u nas nie wiązała się ze stresem. Chcemy, aby nasi Pacjenci mieli pewność, że cała nasza praca wynika z misji niesienia pomocy oraz dbania o ich dobre samopoczucie i doskonałą sprawność fizyczną.

 

Dlaczego warto skorzystać z gabinetu dentystycznego w BMQ Med?

Zastanawiasz się czym nasze gabinety wyróżniają się na tle innych gabinetów medycznych? Poniżej prezentujemy 7 powodów, dla których warto skorzystać z usług dentystycznych w Centrum BM Quality Med w Gliwicach

 

1. Profesjonalni dentyści, którzy cieszą się ogromnym zaufaniem Pacjentów

Pani Doktor Małgorzata Wojtanowska-Dilling uzyskała prestiżowy tytuł 'Dentysta roku 2016' w woj. śląskim. Jest to nagroda przyznawana przez pacjentów, którzy docenili profesjonalizm, wiedzę, ale także niezwykle uprzejme podejście do każdego Pacjenta. Tytuł jest także potwierdzeniem ogromnego zaufania, jakim obdarzyli Panią Doktor Pacjenci. Zaufanie jest z jednej strony ogromnym wyróżnieniem, a z drugiej strony także wielkim zobowiązaniem do zapewnienia najwyższych standardów leczenia.

 

Od samego początku działalności BMQ cały zespół specjalistów oraz pracowników pomocniczych dokłada wszelkich starań, aby zachować najwyższe standardy leczenia, gwarantując Pacjentom solidność i zadowolenie.

 

Prof. dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła oraz Dr n. med. Małgorzata Wojtanowska-Dilling

 

 1. Kompleksowa opieka dentystyczna

Wykonujemy zarówno proste, typowe zabiegi, jak i te bardzo zaawansowane, wymagające dużego doświadczenia oraz wiedzy ze strony dentysty. W gliwickim centrum BMQ oferujemy zabiegi:

 • stomatologii zachowawczej - leczymy zniszczoną strukturę zęba, która wynika ze zmian próchnicznych. Dzięki wysokiej jakości wypełnieniom odbudowujemy strukturę zęba i zwiększamy odporność szkliwa na próchnicę.
 • leczenia kanałowego - wykorzystujemy nowoczesne metody leczenia kanałowego z użyciem mikroskopu oraz aparatu rentgenowskiego. Endodoncja to dział stomatologii, który umożliwia odbudowanie nawet bardzo zniszczonej struktury zęba.

W gliwickim gabinecie wykorzystujemy nowoczesny mikroskop endodontyczny

 • chirurgii stomatologicznej - wykonujemy nawet bardzo skomplikowane zabiegi ekstrakcji, czyli usuwania zębów i korzeni. Stosujemy miejscowe znieczulenie, dzięki czemu zabieg usunięcia zęba jest całkowicie bezbolesny.
 • implantologii - oferujemy kompleksowy pakiet zabiegów implantacji. Stosujemy jedynie nowoczesne implanty zębowe, które wyróżniają się dużą trwałością oraz estetyką.
 • protetyczne - w ramach prac protetycznych wykonujemy licówki, korony, mosty protetyczne, protezy całkowite i szkieletowe oraz nowoczesne uzupełnienia inlay / onlay. Jako nieliczni na Śląsku posiadamy nowoczesne systemy Cerec - dzięki innowacyjnej technologii unikamy wielokrotnych, nieprzyjemnych wizyt pobierania wycisków. Ząb jest skanowany specjalną kamerą i dane o nim są przesyłane bezpośrednio do urządzenia, które na poczekaniu wycina uzupełnienie indywidualne dopasowane dla pacjenta w ciągu jedynie 12 minut. Sami możemy obserwować proces powstawania naszego uzupełnienia, po czym  zostaje ono umieszczone na opracowanym zębie i leczenie kończy się na tej samej wizycie.
 • ortodontyczne - leczymy wady zgryzu oraz wady szczękowo-twarzowe kierując się najwyższymi standardami medycznymi. Stosujemy profesjonalne aparaty stałe, ruchome oraz lingwalne.
 • stomatologii dziecięcej - staramy się ograniczyć do minimum stres związany z wizytą dziecka u dentysty. Każdemu małemu pacjentowi podczas wizyty mogą towarzyszyć ich kochane pluszaki. Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie było możliwe bezbolesne. Na koniec każdej wizyty gratulujemy ogromnej odwagi i dzielności małym pacjentom i zachęcamy ich do regularnego dbania o swoje ząbki.

Dentyści dziecięcy dbają o bezstresowy przebieg leczenia

 • stomatologii estetycznej - dbamy o biały uśmiech naszych Pacjentów. Stosujemy nowoczesne lampy UV, które zapewniają skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów.
 • profilaktyczne - oferujemy kompleksowy pakiet zabiegów profilaktycznych, takich jak skalling, piaskowanie, lakowanie, czy fluoryzacja. Regularne korzystanie z zabiegów profilaktycznych wpływa na utrzymanie doskonałej kondycji uzębienia i chroni je przed próchnicą.

 

 1. Bezboleśnie, nieinwazyjnie…. nowocześnie

Oferujemy najnowsze rozwiązania stomatologiczne, aby zagwarantować wysoki komfort leczenia. W tym celu stosujemy leczenie pod narkozą oraz skuteczne znieczulenia komputerowe, aby całkowicie ograniczyć stres Pacjentów związany z zabiegami dentystycznymi. Stale rozbudowujemy wyposażenie naszych gabinetów, aby leczyć precyzyjniej i mniej inwazyjnie.

 

Nowoczesne urządzenia takie jak:

 • mikroskop endodontyczny (wykorzystywany w leczeniu kanałowym),
 • radiowizjograf,
 • tomograf cyfrowy,
 • system znieczulenia komputerowego,

zwiększają komfort i skuteczność leczenia, a także znacząco skracają proces leczenia.

 

 1. Wygodny system płatności MediRaty

BMQ MED oferuje możliwość zapłaty za usługi dentystyczne z wykorzystaniem wygodnego systemu ratalnego MediRaty. Rozkładamy płatności na raty, aby decyzja o rozpoczęciu leczenia została podjęta jak najszybciej. Odłożenie leczenia w czasie może sprawić, że kondycja zębów znacząco się pogorszy, a w konsekwencji uniemożliwi odbudowę bardzo zniszczonej struktury zębów. System ratalny sprawia, że leczenie może rozpocząć się niezwłocznie po zdiagnozowaniu choroby lub ubytku.

 

 1. Opieka medyczna lekarzy wielu specjalności

BM Quality MED to dużo więcej niż tylko gabinet dentystyczny. To centrum medyczne, w którym Pacjenci mogą uzyskać kompleksową pomoc medyczną. Często okazuje się, że choroby zębów mogą mieć ścisły związek z innymi chorobami. Niektóre dolegliwości zębów i dziąseł mogą być oznaką dolegliwości związanych z cukrzycą, nowotworem, czy też chorobami serca. Dzięki Centrum BMQ Med w Gliwicach masz możliwość skorzystania z pomocy lekarzy medycyny różnych specjalności w jednym miejscu.

 

BMQ Med ma w swoim zespole doskonałych lekarzy różnych specjalności

 

 1. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy Pacjent ma własne oczekiwania dotyczące leczenia stomatologicznego. Wsłuchując się w potrzeby naszych Pacjentów jesteśmy w stanie przygotować optymalny plan leczenia. Dlatego już przy pierwszej wizycie staramy się skonsultować z Pacjentem jego oczekiwania, przedstawiając nasze propozycje w zakresie zastosowanych metod leczenia oraz czasu trwania leczenia. Każdy dentysta w naszym Centrum stara się w pierwszej kolejności zadbać o dobry kontakt i stworzenie przyjaznej atmosfery w gabinecie.

 

 1. Profesjonalna diagnostyka

Aby mieć pewność, że zaproponowane przez nas leczenie osiągnie optymalne rezultaty stosujemy liczne narzędzia i metody diagnostyczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić prawdopodobieństwo powodzenia leczenia, a także zdiagnozować wszystkie potencjalne zagrożenia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do wykonywania badań wewnątrzustnych i zdjęć radiologicznych (RVG, OPG).

 

Dzięki profesjonalnej diagnostyce dentystycznej leczenie jest szybsze i skuteczniejsze

 

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności