Zabiegi FusioMED

Zabiegi FusioMED

15.09.2017 Blog

ZABIEG FUSIOMED NA TWARZ - REWOLUCYJNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY

FusioMed jest spektakularnym  zabiegiem odmładzającym, o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione. Nie bez powodów  aparat FusioMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

 

KTO JEST IDEALNYM KANDYDATEM DO ZABIEGU FUSIOMED?

Idealnym kandydatem do zabiegu Fusiomed jest osoba dotknięta poluźnieniem i zwiotczeniem skóry, która chciałaby poddać się liftingowi twarzy. Dzięki FusioMed można osiągnąć trwałe rezultaty, w postaci znacznego napięcia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz zwiększenia jej gęstości unikając metod inwazyjnych.

 

JAK DZIAŁA I JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG FUSIOMED NA TWARZ?

Zabieg FusioMed działa przez wytworzenie energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o wysokich parametrach inicjują strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych tkanek, powodując jego natychmiastowe obkurczenie. Następnym etapem jest wytworzenie nowych włókien kolagenowych, które powodują napięcie tkanek i zmniejszenie wiotkości skóry.

W efekcie zabiegów FusioMed osiągane są następujące rezultaty:

  • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,
  • pogrubienie skóry w okolicy oczu oraz lifting górnej części policzków,
  • napięcie skóry i zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
  • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,
  • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi.

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

 

JAK ODCZUWA SIĘ ZABIEG?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa głębokie ciepło. Dzięki zaawansowanym sensorom obecnym w głowicy aparatu, informującym o stanie skóry, jej temperaturze, gęstości energii zabiegu, systemie chłodzenia i innych ważnych danych, specjalista wykonujący zabieg stale kontroluje ilość dostarczanej energii. w ten sposób osiąga się maksymalne efekty, przy jednoczesnej trosce o jak największy komfort pacjenta.

Głowica aparatu jest zaopatrzona w specjalny układ chłodzący, który zabezpiecza naskórek przed zbyt intensywnym działaniem ciepła.

 

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Zabieg FusioMed  na twarz trwa ok. 45 minut, w zależności od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz kondycji skóry.

 

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH?

W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń, pojedynczy zabieg FusioMed przyniósł efekty głęboko satysfakcjonujące wielu klientów. Jednak dla uzyskania stabilnej trwałości efektów, specjalista opiekujący się pacjentem będzie doradzać odpowiednią ilość sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Najczęściej sugeruje się odbycie od 4 do 10 sesji.

 

PO JAKIM CZASIE WIDOCZNE SĄ NAJLEPSZE WYNIKI SERII ZABIEGOWEJ?

Ostatnio opublikowane badania wykazują, że najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu leczenia. Jednakże wielu pacjentów stwierdziło osiągnięcie pełnej satysfakcji z zabiegów w krótszym czasie.

 

JAK DŁUGO BĘDĄ SIĘ UTRZYMYWAĆ EFEKTY ZABIEGÓW FUSIOMED?

Dzięki FusioMed uzyskuje się natychmiastowy skurcz struktury kolagenu, oraz stopniowe tworzenie nowych włókien kolagenowych. W świetle badań przeprowadzonych przez specjalistów Biotec, efekty będą się utrzymywać od 24 miesięcy lub dłużej, w zależności od naturalnych procesów starzenia się pacjenta.

 

CZY ZABIEG FUSIOMED PRZYNOSI JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE?

FisioMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako lekki obrzęk oraz zaczerwienienie w obrębie powierzchni poddawanej zabiegowi. Te efektu uboczne ustępowały w ciągu kilku dni.

 

ILE CZASU MUSI UPŁYNĄĆ, ABY PACJENT MÓGŁ WZNOWIĆ NORMALNĄ AKTYWNOŚĆ?

Powrót do normalnej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu FusioMed. Specjalista opiekujący się pacjentem zaleci pielęgnację, stosowaną dla Państwa rodzaju skóry w oparciu o odpowiednie produkty Renlive i Rejuve.

 

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU FUSIOMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów FusioMed są: choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciążą oraz okres karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po jego zakończeniu. w razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę zwrócić się do osoby wykonującej zabieg.

 

Fusiomed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat  ISO 9001 oraz EN  2000.

 

ZABIEGI FUSIOMED NA CIAŁO

Fusiomed jest absolutnie innowacyjną, opatentowaną technologią, umożliwiającą jednoczesne(!) aplikowanie na skórę ciała fali radiowej dużej mocy oraz kawitacji ultradźwiękowej niskiej częstotliwości. Mamy do dyspozycji silny i skuteczny aparat, umożliwiający dotarcie do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej, w celu ich zagęszczenia, ujędrnienia i poprawy struktury.

Dzięki wszechstronności i szerokiemu spektrum osiąganych efektów, szczególnie  w zakresie walki z cellulitem, miejscową otyłością oraz poluźnieniem tkanek, aparat FusioMed również w zakresie zabiegów na ciało został nazwany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

 

JAK DZIAŁA FUSIOMED NA CIAŁO?

Radiofrekfencja, to metoda, która łączy w sobie ultradźwięki niskiej częstotliwości, wytwarzające drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek, oraz falę radiową, której energia doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich tkanek skóry, powodując produkcję nowych fibroblastów i poprawę struktury kolagenów, a także wzmocnienie cyrkulacji krwi. W dalszym etapie zabiegu następuje procedura KRIO LIPOICE ('zamrażanie tłuszczu'). Intensywność chłodzenia jest kontrolowana przez inteligentny system urządzenia. Po zabiegu zamrażania, komórki tłuszczowe zaczynają proces zwany apoptozą, który wprowadza je w naturalną śmierć fizjologiczną. Następnie organizm naturalnie pozbywa się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Procedura ta pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, oraz spektakularną eliminację miejscowej otyłości.

 

Zabiegi FusioMed wykonywane w Centrum BMQ Med w Gliwicach

JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG FUSIOMED NA CIAŁO?

  • Mechaniczne: mikro- masaż, ograniczenie zwiotczenia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych;
  • Termiczne: zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy oraz poprawa metabolizmu komórkowego;
  • Chemiczne: rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne, sprzyjając ich zmetabolizowaniu.

Zabiegi FusioMed gwarantują widoczną eliminację cellulitu, mierzalną redukcję tkanki tłuszczowej oraz spektakularną poprawę jędrności skóry i efektowny modeling sylwetki.

 

JAK FUSIOMED DZIAŁA NA CELLULIT I MIEJSCOWY PRZEROST TKANKI TŁUSZCZOWEJ?

Badania wykazują, że znaczna większość populacji kobiet cierpi na niedoskonałości  skóry związane z koncentracją komórek tłuszczowych, które tworzą zagłębienia na skórze co powoduje efekt podobny do skórki pomarańczowej. Niedoskonałości te najczęściej występują na udach, biodrach i pośladkach.

Niestety nie trzeba być dotkniętą nadwagą lub być w pewnym wieku, aby mieć cellulit. Nawet młodym i szczupłym kobietom doskwiera ta niedoskonałość.

 

Korzystając z zabiegów FusioMed, cellulit jest widocznie zmniejszony, a skóra jest wzmocnione i ujędrniona. Wiele kobiet wykorzystuje FusioMed jako alternatywę dla liposukcji oraz jako metodę do radykalnej przebudowy skóry ud i pośladków.

Dzięki technologiom oferowanym przez FusioMed, dochodzi do szeregu procesów nw skórze, których zwieńczeniem jest rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalne usunięcie z organiznmu. Zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych i zmiana struktury lipidów powoduje, że skóra staje się gładka i elastyczna. Wyraźne napięcie jest widoczne nie tylko na udach i brzuchu, ale również na pośladkach, a nawet ramionach.

 

Według naszych badań, we wszystkich przypadkach pacjentki zauważają widoczną redukcję cellulitu oraz zmniejszenie obwodów ciała. Średnia wartość poprawy skóry w zakresie redukcji cellulitu wynosiła 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wynosiło 3,4 cm, a u wszystkich pacjentów nastąpiło wzmocnienie i ujędrnienie skóry.

 

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG?

Zabieg FusioMed na ciało trwa  od 60 do 120 minut, w zależności od zastosowanych technologii oraz obszaru poddawanego zabiegowi.

 

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH?

Liczba sugerowanych sesji zabiegowych zależy od indywidualnych cech pacjenta. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zaleca się serię od 4 do 10 sesji zabiegowych z częstotliwością  co 10-21 dni.

 

JAKIE SĄ ZALETY METODY FUSIOMED?

FusioMed nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu, klienci mogą wrócić do swoich normalnych czynności. FusioMed przynosi spektakularne efekty zbliżone do metod inwazyjnych, natomiast pacjent nie jest narażony na ryzyko powikłań, otrzymuje metodę nieinwazyjną i bezpieczną. Ponadto zabieg FusioMed jest z pewnością mniej kosztowny od innych inwazyjnych metod.

 

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU FUSIOMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów FusioMed na ciało są choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciąża oraz okrez karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne oraz do 5 lat po jego zakończeniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę zwrócić się do osoby wykonującej zabieg.

FusioMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat ISO 9001 oraz EN 2000.

 

 

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności