Leczenie zębów w narkozie u dzieci

Zapraszamy na leczenie stomatologiczne dzieci w znieczuleniu ogólnym. Jeżeli dziecko nie współpracuje z lekarzem dentystą lub panicznie się go boi a stan ich zębów stwarza zagrożenie dobrym wyjściem z sytuacji jest wyleczenie zębów w narkozie.

 

W naszym Centrum kompleksowy zespół anestezjologiczny i stomatologiczny sprawi, że zabiegi w znieczuleniu ogólnym są wykonane komfortowo z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Drodzy rodzice  Wasze pociechy będą miały zdrowe zęby a Wy będziecie spokojni, że pociecha będzie objęta opieką na jak najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość, bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm. Lekarz anestezjolog kwalifikuje pacjenta do znieczulenia, wybiera jego rodzaj i czuwa nad stanem i bezpieczeństwem pacjenta podczas zabiegu.

 

Przydatne dokumenty:

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności