Stomatologia dziecięca - Pedodoncja

Pedodoncja jest dziedziną stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem próchnicy zębów mlecznych i stałych u pacjentów w wieku rozwojowym.

 

Zapobieganie i leczenie próchnicy u dzieci jest niezbędnym czynnikiem dla ich prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Ból zębów, który niestety pojawia się nadal często w tej szczególnej grupie wiekowej może być eliminowany poprzez działania profilaktyczne oraz lecznicze. Zachęcamy wszystkich rodziców do korzystania z wizyt kontrolnych dla swoich dzieci oraz wdrażania profilaktyki przeciwpróchnicowej w naszym gabinecie stomatologicznym.

 

Oferujemy leczenie zębów mlecznych i stałych na wysokim poziomie w celu eliminacji obecnych ognisk próchnicowych, zapalnych miazgi zębowej i chorób tkanek okołozębowych. Zapewniamy bezbolesne leczenie  w znieczuleniu miejscowym oraz w znieczuleniu ogólnym pod nadzorem wykwalifikowanych lekarzy anestezjologów i zespołu stomatologicznego.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności