Małgorzata Wojtanowska-Dilling

Dr n. med.

Małgorzata Wojtanowska-Dilling

Specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii, dentysta, ortodoncja dzieci i dorosłych, specjalista medycyny estetycznej

Jestem lekarzem stomatologiem Absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Staż podyplomowy odbyłam w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.

Moja pasją jest Chirurgia stomatologiczna, Ortodoncja oraz Medycyna estetyczna.

W 2005 roku uzyskałam tytuł Doktora Nauk Medycznych w zakresie stomatologii nadany uchwałą Rady Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2008r. złożyłam Państwowy Egzamin specjalizacyjny z zakresu Chirurgii Stomatologicznej. W 2010 roku ukończyłam Curriculum Implantologiczne w Warszawie.

Jestem też specjalistą Medycyny Estetycznej. W 2008 roku ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Zawsze uważałam, że jest bardzo duże powiązanie lekarza Stomatologa z Medycyna estetyczną.

Czasem proste zabiegi z zakresu estetyki plus korekta zębowa mogą bardzo wpłynąć na poprawę jakości życia pacjentów.

Tak więc moją pasją jest Chirurgia, Ortodoncja oraz  Medycyna Estetyczna.

Wciąż pogłębiam swoją wiedzę w tym zakresie, uczestnicząc w szkoleniach, webinariach, oraz szkoląc innych lekarzy. Dwukrotnie zostałam wybrana przez Pacjentów w Plebiscycie DENTYSTA ROKU w 2016 i 2019 gdzie uzyskałam najlepszy wynik w województwie śląskim i w Polsce. Spośród wszystkich nominowanych zdobyłam największą ilość głosów.

Jako pierwszy specjalista z zakresu Chirurgii Stomatologicznej w Polsce wszczepiłam  implant DIVA, za pomocą którego w sposób  mało inwazyjny można podnieść dno zachyłka zębodołowego zatoki szczękowej i już przy 5 mm wysokości kości wszczepić implant.

Dzięki tej innowacyjnej metodzie wielu pacjentom udało poprawić komfort funkcjonowania bez użycia protez zębowych.

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności