Małgorzata Wojtanowska-Dilling

Dr n. med.

Małgorzata Wojtanowska-Dilling

Specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii, dentysta, ortodoncja dzieci i dorosłych, specjalista medycyny estetycznej

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała kończąc w 1996 r. Śląską Akademię Medyczną.Staż podyplomowy odbyła również w Śląskiej Akademii Medycznej pod okiem wybitnych specjalistów.

 

Zaraz po studiach rozpoczęła praktykę stomatologiczną doskonaląc swoje umiejętności w kierunku chirurgii stomatologicznej i ortodoncji.Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej uzyskała w 2008 r. zdając Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w Ośrodkach Egzaminacyjnych w Łodzi oraz w Krakowie. W 2005 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

 

Duży nacisk kładzie na podnoszenie swoich kwalifikacji, czego dowodem jest ukończenie cyklu spotkań Curriculum Implantologicznego i otrzymanie certyfikatu uprawniającego  do wszczepiania implantów zębowych oraz wykonywania przeszczepów kostnych.

 

Jej  pasją jest również medycyna estetyczna. W 2008 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności