Maria Grzesik

Dr

Maria Grzesik

Specjalista chorób skóry

Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Studia ukończyła w 1987 r. Po rocznym stażu podyplomowym podjęła pracę na stanowisku asystenta 1987 -1997 w II Katedra i Klinka Dermatologii Śląska Akademia Medyczna. W 1992r zdała egzamin specjalizacyjny pierwszego stopnia w zakresie dermatologii  i wenerologii na Wydziale Zdrowia i opieki Społecznej w Katowicach. Specjalizację drugiego stopnia zdała w 1997 r w zakresie  Dermatologii i Wenerologii  w  Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Od 1997 -2007 zatrudniona Szpital specjalistyczny w Zabrzu. Od 2007 Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna Maria Grzesik w Gliwicach.

Ukończyła wiele kursów doskonalących, zarówno merytorycznych jak i praktycznych (m.in. w zakresie krioterapii i kriochirurgii, dermoskopii, medycyny estetycznej i in.).

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności