Anna Bytomska

Recepcja

Anna Bytomska

Ukończyła Studia Wyższe licencjackie na kierunku Dietetyka o specjalizacji Dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej. Swoją prace licencjacką  poświeciła tematyce : ,, Rola probiotyków w atopowym zapaleniu skóry'. W 2017 r, rozpoczęła pracę w prywatnej poradni dietetycznej na stanowisku asystent dietetyka oraz odbyła praktyki  zawodowe w Ośrodku pod Wezwaniem Świętego Józefa i w Przedszkolu Miejskim w Gliwicach. Od 2014 r. doświadczenie  zawodowe zdobywała również w Gliwickim Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie, Szpitalu Miejskim w Zabrzu oraz NZOZ Mikołowskim Centrum Usług Medycznych. W 2019 r. ukończyła kurs jako stylistka paznokci.

Empatyczna, odpowiedzialna i zawsze pomocna w Centrum Medycznym BM Quality MED dba o nienaganną obsługę pacjentów. Uśmiech i życzliwość sprawia, że pacjenci chętnie podejmują rozmowę o tematyce zdrowia. 

W wolnych chwilach uwielbia taniec, podróże, sport oraz dobrą kuchnię.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności