Mezoterapia

Mezoterapia bezigłowa Skinshooter

Mezoterapia bezigłowa działa jak wirtualna strzykawka, która dzięki zjawisku elektroporacji prowadzi do destabilizacji błon komórkowych, co pozwala wprowadzić przez skórę substancje aktywne w bezbolesny i bardzo efektywny sposób. Do zabiegu wykorzystujemy specjalne koktajle składników aktywnych, w zależności od indywidualnych potrzeb skóry.

Mezoterapia bezigłowa Skinshooter

Mezoterapia mikroigłowa typu dermapen

Zabieg polega na wielokrotnych mikrona kłuciach jednorazowym kartridżem zawierającym 12 igieł, regulowanych od 0,25 mm do 2,5 mm długości. Dodatkowo do skóry wprowadza się indywidualnie dobrane składniki aktywne. Zabieg należy do grupy niewymagającej znieczulenia, przy czym jeśli zachodzi taka potrzeba istnieje możliwość znieczulenia przed zabiegiem.

Zastosowanie:

  • zmarszczki/wiotkość
  • przebarwienia
  • blizny, rozstępy
  • nierównomierna struktura skóry
  • rozszerzone pory
  • skóry problematyczne
  • ujędrnianie ciała (np. okolica kolan, ramiona, brzuch)
  • trychologia (poprawa kondycji skóry głowy i włosów)

Mezoterapia mikroigłowa dermapen

Mezoterapia igłowa (iniekcyjna)

Zabieg mezoterapii igłowej polega na iniekcyjnym wprowadzeniu indywidualnie dobranych składników aktywnych bezpośrednio w głębokie warstwy skóry. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu (kremem na bazie lidokainy) z częstotliwością co +/- dwa tygodnie w serii kilku zabiegów. Specjalista podaje preparat różnymi technikami w zależności od obszaru zabiegowego, cała procedura trwa od kilku do kilkunastu minut. Mezoterapia igłowa stosowana jest najczęściej w celu poprawy ogólnej kondycji skóry twarz, szyi, dekoltu, dłoni, ciała i skóry głowy.

Mezoterapia igłowa

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie doradzimy

Zadzwoń do nas+48 32 231 09 08    lub    napisz do nas

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności