Kriolipoliza Gliwice

Krioterapia miejscowa polega na przyłożeniu przy pomocy specjalnego aplikatora bardzo niskiej temperatury do miejsca zmienionego chorobowo. Zastosowanie ciekłego azotu doprowadza do zamarzania zawartości komórek, pękania błon biologicznych i w konsekwencji destrukcji tkanki.

 

Aparat Cryo-S stosowany jest głównie w dermatologii i służy do miejscowego, szybkiego zamrażania zmian patologicznych za pomocą krioaplikatora natryskowego lub z użyciem sond kontaktowych. Aparat posiada możliwość płynnej regulacji wielkości strumienia i mocy chłodniczej, dzięki temu pozwala na zamrażanie zmian od bardzo małych (kilka mm3) do zmian bardzo dużych (kilkadziesiąt cm3).

 

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów kriopolizy w Centrum BM Quality Med w Gliwicach.

 

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie doradzimy

Zadzwoń do nas+48 32 231 09 08    lub    napisz do nas

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności