Lipoliza iniekcyjna Aqualyx

Jedyny na świecie preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje technikę intralipoterapii uznaną za najbezpieczniejszą w redukcji tkanki tłuszczowej. Aqualyx to roztwór bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi działającymi na komórkę tłuszczową substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu).

 

Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. Zabieg jest bezinwazyjny (od 1 do 2 wkłuć) i bezbolesny. Najlepsze efekty osiągane są u pacjentów z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu, zwłaszcza w miejscach takich jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan oraz ud, brzuch, okolica podpośladkowa , kończyny górne, fałdy na plecach, podwójny podbródek.

 

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie doradzimy

Zadzwoń do nas+48 32 231 09 08    lub    napisz do nas

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności