Blog

Jeszcze niedawno, kiedy dochodziło do nieodwracalnego zapalenia miazgi spowodowanego najczęściej dużym ubytkiem próchnicowym czy urazem, ząb skazany był na usunięcie. Dzięki intensywnemu rozwojowi stomatologii na świecie zaczęto leczyć zęby kanałowo.

Sezon letni w pełni. Każdy z nas, zwłaszcza teraz, chce nienagannie prezentować się w ubraniach, które ze względu na sprzyjającą aurę coraz mniej zakrywają. Zdrowo się odżywamy, ćwiczymy i odwiedzamy gabinety kosmetyczne. Na co należy zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy jak sprawić, by dążenie do celu nie skończyło się rozczarowaniem.

Moda na zdrowe jedzenie na dobre zagościła na naszych stołach. Lubujemy się w sezonowych warzywach i owocach, jemy mniej tłusto, urozmaicamy menu. Często zamiast po suplementy diety sięgamy po to, co ma dla nas natura - minerały i witaminy w postaci naturalnej. Jak dowodzą badania, niektóre z warzyw i owoców mają w swoim składzie wyjątkowo dużo wartościowych składników. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym lekarstwem jest zdrowa dieta. Co jeść, aby być w formie? Przedstawiamy listę 7 “superfoods' na 7 dni tygodnia!

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego