Anita Zasada

Higienistka stomatologiczna

Anita Zasada

Dyplomowana higienistka stomatologiczna -  Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego w Zabrzu oraz  Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Zdrowia Publicznego.

 

Swoją pracę magisterską poświęciła tematyce stomatologicznej, której temat brzmiał : "Wiedza pacjentów stomatologicznych na temat implantów zębowych".

W centrum medycznym  zajmuje się edukacją zdrowotną pacjentów odnośnie higieny jamy ustnej . Wykonuje precyzyjne zabiegi: usuwania kamienia, piaskowania, fluoryzacji oraz wybielania zębów. Równie dobrze współpracuje z lekarzami na płaszczyźnie asysty na cztery ręce w dziale stomatologii zachowawczej, protetycznej i chirurgicznej. Jej motto "Uśmiechem zmieniaj świat i nie pozwól, by świat zmienił Twój uśmiech"

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności