Regulamin Konkursu z okazji Dnia Kobiet 08.03.2019.

Regulamin

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą “Konkurs z okazji Dnia Kobiet"
2. Organizatorem Konkursu jest BM Quality Med. Sp. z o.o.  z siedzibą w Gliwice.
3. Partnerem i fundatorem nagród w konkursie jest firma BM Quality Med.
4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie na profilu Facebook-owym https://www.facebook.com/BmQualityMed/  / w dniach od 17 luty - do 08 marca 2019 roku (do godziny 17:00).
5. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu ("Uczestnik") może być́ każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność́ do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą̨ udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
b) nie jest pracownikiem BM Quality Med.

§3 NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest:
Zabieg epilacji laserowej wybranego obszaru twarzy lub ciała. Wybrane obszary zabiegowe :

Broda + wąsiki

Pachy

Bikini

Łydki

Plecy

Ramiona

Przedramiona

Tors

Brodawki Sutkowe

Dłonie

Stopy

Kolana

Pośladki

Brzuch

 

Przeciwwskazania uniemożliwiające wykonanie zabiegu : ( karmienie piersią , bielactwo i inne choroby autoimmunologiczne, guzy/ nowotwory rak skóry, czerniak złośliwy, hipernadwrażliwość skórna, botox, wypełniacze min 1 tydzień, cukrzyca nieuregulowana, choroba psychiczna, biegunka wymioty choroby zakaźne lub infekcyjne, poparzenia słoneczne, aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi, skłonność do powstawania bliznowców keloidów, przyjmowanie substancji fotouczulających, nadwrażliwość na światło, wszelkie dolegliwości leczone przez lekarza ogólnego lub dermatologa, rozrusznik serca, pompa insulinowa, metalowe implanty, operacje plastyczne w ostatnim czasie, zakrzepica, zapalenie żył, gorączka, siniaki, przerwana ciągłość naskórka, mocna lub świeża opalenizna, osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków, epilepsja ( padaczka ), nadciśnienie/ niedociśnienie, przyjmowanie leków fotouczulających.

W przypadku wystąpienia przeciwwskazań do wykonania zabiegu epilacji laserowej zostanie wykonany zabieg ( maseczka na twarz ).

 

§4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę̨ na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą̨ przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności