Promocje wakacyjne - Kapsuła Spa NeoQiDream

Nasza fantastyczna kapsuła SPA, wyposażona w saunę na podczerwień, czeka na wakacyjnych gości. Pamiętajcie, iż sauna infrared to szereg dobroczynnych właściwości, przykładowo:

Bóle głowy 25 - 30 min co dwa dni

Odchudzanie 30 - 40 min co dwa dni

Reumatyzm 15 - 20 min codziennie

Zapalenie oskrzeli 20 - 25 min co dwa dni

Cellulitis 25 - 30 min co dwa dni

NeoQiDream to profesjonalna kapsuła SPA, która oferuje szeroki zakres zastosowań kosmetycznych i relaksacyjnych, wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz funkcjonalność. Wielofunkcyjność kapsuły NeoQiDream umożliwia wykorzystanie jej w terapii wielu problemów, takich jak suchość i wiotkość skóry, starzenie się, cellulit, otyłość, problemy z metabolizmem. Ważnym aspektem jest także oddziaływanie na sferę psychiczną, problemy spowodowane stresem, przemęczeniem oraz ciągłym napięciem. Wizyta w kapsule może zostać połączona z uprzednim peelingiem ciała, w celu złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórkowej oraz nałożeniem maski po relaksacji w kapsule, w celu wprowadzenia składników aktywnych w otwarte pory skóry. W lipcu i sierpniu w rewaluacyjnej cenie promocyjnej 50 % taniej.

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności