Depilacja i fotodmładzanie - IPL epil star

Poznaj nowoczesną metodę depilacji z zastosowaniem technologii IPL. Szybka i co najważniejsza bezpieczna metoda depilacji pozwala na skuteczne usunięcie niechcianego owłosienia. IPL To aparatura przeznaczona do wykonywania zabiegów zarówno na twarz jak i ciało. IPL Epil Star wykorzystuje właściwości intensywnego źródła światła do skutecznego i trwałego usuwania zbędnego owłosienia oraz zabiegów fotoodmładzania na twarz, szyję i dekolt. Sprawdź, na czym polega depilacja IPL.

 

Zabiegi Fotodepilacji

Zabieg fotodepilacji to nic innego, jak zabieg polegający na zniszczeniu cebulek włosowych przy użyciu wiązki światła. Światło o odpowiednich parametrach jest emitowane przez głowicę urządzenia, dzięki czemu gwarantuje przeprowadzenie w pełni bezpiecznego zabiegu depilacji. Wiązka promieniowania oddziałuje na barwnik znajdujący się we włosach. Co jednak ważne, zachowane są przerwy pomiędzy impulsami, dzięki czemu skóra otaczająca cebulki nie ulega uszkodzeniu.

Zalety depilacji IPL

Zabieg fotodepilacji wykorzystuje technologię IPL - intensywnego pulsacyjnego źródła światła. Zaletą tej metody jest emisja wiązki promieni o różnej długości fali, które docierają do różnej głębokości skóry. Zabieg pozwala więc na usunięcie zarówno ciemniejszych, jak i jaśniejszych włosów u osób o różnej karnacji.

 

Ponadto w przeciwieństwie do zabiegu laserowego, depilacja IPL trwa dużo krócej. A co najlepsze efekty utrzymują się nawet do 1 roku. Dodatkowo po każdym zabiegu następuje redukcja ilości włosków. Włosy stają się także delikatniejsze i wolniej rosną. Warto zwrócić uwagę na fakt, że technologia IPL wykorzystywana jest również do przeprowadzenia zabiegów fotoodmładzania. 

Fotoodmładzanie IPL

Jest to zabieg polegający na odmłodzeniu przy pomocy światła. Używane do tego celu jest światło o odpowiedniej długości fali (technologi IPL), które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych.

Sam zabieg wygląda dość niewinnie. Najpierw na skórę nakłada się zimny żel a następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w filtr aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów. Fotoodmładzanie składa się z serii 4-6 zabiegów, wykonywanych 2-4 tygodni. Dzięki nim zmienia się jakość skóry. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje pełny efekt.

Światło emitowane przez urządzenie usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i/lub chorób skóry. Po wykonaniu serii zabiegów fotoodmładzania skóra staje się młodsza. Już po drugim zabiegu widać znaczną poprawę. Efektem ubocznym fotoodmładzania może być wysuszenie skóry. Dlatego też zabieg wzbogacony jest kosmetykami które  głęboko nawilżają, odżywią i dotlenią skórę . Efekt zabiegu powinien utrzymać się ok 6 miesięcy. Aby go podtrzymać i cały czas cieszyć się pięknym, młodym wyglądem należy po zakończeniu kuracji poddać skórę odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym.

  

Przeciwwskazania

  • opalona skóra lub planowane opalanie
  • bardzo ciemna karnacja skórze
  • uczulenie na światło
  • stosowanie preparatów światłouczulających lub leków powodujących wzrost wrażliwości na światło,
  • ciąża
  • cukrzyca
  • bliznowce
  • zaburzenia krzepnięcia lub stosowanie preparatów obniżających krzepliwość krwi
  • nierealne oczekiwania

 

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie doradzimy

Zadzwoń do nas+48 32 231 09 08    lub    napisz do nas

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności