Kinesiologytaping magiczne plastry w miesiącu lutym w promocyjnej cenie 20% taniej

Sezon zimowy w pełni to cieszy nie tylko dzieci ale także entuzjastów białego szaleństwa. Niestety sporty zimowe niosą za sobą ryzyko różnego rodzaju kontuzji. Dlatego zanim wyruszymy na stok czy lodowisko powinniśmy się do tego przygotować.

 

Oklejenie magicznymi plastrami pomoże zminimalizować ryzyko wypadków i pozwoli w pełni cieszyć się zimą. Magiczne plastry,  zapobiegają pogłębianiu się urazu oraz powstawaniu nowego, pomagają szybciej powrócić do zdrowia. Plastry niwelują zespoły bólowe: kręgosłup, bark, łokieć, kolano, pomagają w leczeniu kontuzji, likwidują obrzęki, łagodzą bóle mięśni i stawów, stabilizują stawy, korygują wady postawy, rozluźniają nadmiernie napięte mięśnie, zwiększają zakres ruchu.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności