Agnieszka Stańczyk

Mgr

Agnieszka Stańczyk

Specjalista fizjoterapii

Agnieszka Stańczyk - absolwentka Politechniki Opolskiej, wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii.

Pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty już w trakcie studiów prowadziła fizjoterapię w drużynie futsalowej Kobiet w Gliwicach i Mężczyzn w Pyskowicach. Po ukończeniu studiów zajmowała się również zespołem siatkarskim Kobiet na Politechnice Śląskiej i prowadziła własną praktykę w Przychodni Akademickiej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie MJ Corporation gdzie zajmuję się klasyfikacją dzieci pod ortezy. Bada ich pod kątem zniekształceń i zaburzeń biomechanicznych stóp.

Oprócz tego jest osobą ciągle rozwijającą się, uczestniczy w różnego rodzaju kursach. Ukończyła kurs "Masaż Tkanek Głębokich", "Taping Rehabilitacyjny" oraz kurs podstawowy, a następnie zaawansowany "Manipulacje Krótkodźwigniowe HVLA".

Jest miłośniczką zdrowego i aktywnego trybu życia, dlatego skutecznie walczy z chorobami cywilizacyjnymi gdzie praca i stresy życia codziennego nie pomagają.
Zajmuję się planowaniem indywidualnej terapii pod kątem bólowym, stresowym jak i kondycyjnym, a jej motto na każdy dzień to:

" ..Nie ma takiego stanu zdrowia, którego nie można poprawić i zmienić na zdrowszy !" 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności