Fusio med

FusioMed jest spektakularnym  zabiegiem odmładzającym, o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione. Nie bez powodów  aparat FusioMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej.

Idealnym kandydatem do zabiegu Fusiomed jest osoba dotknięta poluźnieniem i zwiotczeniem skóry, która chciałaby poddać się liftingowi twarzy. Dzięki FusioMed można osiągnąć trwałe rezultaty, w postaci znacznego napięcia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz zwiększenia jej gęstości unikając metod inwazyjnych.

Zabieg FusioMed działa przez wytworzenie energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o wysokich parametrach inicjują strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych tkanek, powodując jego natychmiastowe obkurczenie. Następnym etapem jest wytworzenie nowych włókien kolagenowych, które powodują napięcie tkanek i zmniejszenie wiotkości skóry.

W efekcie zabiegów FusioMed osiągane są następujące rezultaty:

lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,

pogrubienie skóry w okolicy oczu oraz lifting górnej częśći policzków,

napięcie skóry i zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,

zmniejszenie zwiotczenia wzdłóż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,

naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi.

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

 

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego